BGONAIR Live

Фермери на протест, извинението на Найденов не стига


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

63
анонимен
преди 13 години
Харесвам 2 Не харесвам 3
зърнар от Добрич - ти нито си зърнар, нито си зърнопризводител. Ти си едно безмозъчно. Тези субсидии са от ЕС и се полагат на всички земеделски призводители. Освен това са много по-малко от това което получават земеделците в другите държави. Още една причина за непосилната конкурентноспособност на българския земеделец. Засрамете се от отношението си към хората които призвеждат и ви хранят!
отговор Сигнализирай
62
зърнар от Добрич
преди 13 години
Харесвам 1 Не харесвам 5
маже да съм зърнар ама карам Бентли , любовниците ми са позлатени с вили яхти и джипари а секи ден играя на казино в Монако и си гледам кефа
отговор Сигнализирай
61
baa maaa.u
преди 13 години
Харесвам 3 Не харесвам 4
86 хиляди земеделци!!!!!!!!!!!!!тоя ни взе за четата на митко плаузов бре.86000!що не си кажат,че големите лапачи се броят на пръсти.кафа от ненаядени баровци.заради тия *** ядем месо на английски цени.абе смачкана работа.държавата на чудесата сме.
отговор Сигнализирай
60
Анонимен
преди 13 години
Харесвам 1 Не харесвам 5
До Анонимен Ами и ти стани Андрешко,да визиш колко е лесно.Ама то от жълтите паветае лесно да се правиш на ербап.
отговор Сигнализирай
59
не син
преди 13 години
Харесвам 0 Не харесвам 2
"извинението на Найденов не стига"-тогава направете си по една с66666
отговор Сигнализирай
58
jojo
преди 13 години
Харесвам 7 Не харесвам 6
Събуди се народе!!!Това са хората,които осигуряват хляба на България!!Да и излезем и да ги подкрепим!НЕ ТРЯБВА НАРОДА ДА СЕ ДЕЛИ!!Съединението прави силата!!Те забавят субсидиите ЗА ДА ТРУПАТ ЛИХВИ В БАНКИТЕ!!И накрая какво-РАЗДАВАТ ГИ НА ПРИБЛИЖЕНИ ФИРМИ НА ВЛАСТТА,а за обикновения земеделец НИЩО НЕ ОСТАВА!!!
отговор Сигнализирай
57
Анонимен
преди 13 години
Харесвам 6 Не харесвам 5
Защо да са алчни.Тези пари им се полагат и то не от бюджета,а от ЕС.Това че нашите са изпапали парите за друго,не ги оправдава.
отговор Сигнализирай
56
селски тарикатчета
преди 13 години
Харесвам 4 Не харесвам 8
това зърнарите са ненаситни и арогантни алчни бекове , организирани изнудвачи
отговор Сигнализирай
55
Анонимен
преди 13 години
Харесвам 2 Не харесвам 3
Това,че излизат през зимата,когато нямат работа е друг въпрос!Но тракторите им са по пътищата!
отговор Сигнализирай
54
До 71
преди 13 години
Харесвам 3 Не харесвам 4
Абе ти си бил много начетен!Това ,че гръцките фермери си седнали на гъ.а,от коя жълта преса го прочете?НЕ СА СИ СЕДНАЛИ,ПАК СА ЗАПАЛИЛИ ТРАКТОРИТЕ СИ!
отговор Сигнализирай
Новини