BGONAIR Live

Борисов: Радев просто иска да избяга от темата кой счупи F-16


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

95
Емигрант
преди 1 година
Харесвам 3 Не харесвам 0
До: хан Крум - а дано но надали, да не излезе накрая като робството след 500 години? До сега имаше "хиляди" причини този народ да напомни за себе си, но само тук в сайтовете се напомня, а на площада няма никой !
отговор Сигнализирай
94
paf
преди 1 година
Харесвам 3 Не харесвам 2
радев искаше грипена, вие, мошениците докарахте тоя таралясник тук, да си напълните гушите!......трижди съжалявам че някога съм гласувал за тебе, предател!
отговор Сигнализирай
93
анонимен
преди 1 година
Харесвам 4 Не харесвам 2
Колкото повече говори и обвинява Боко толкова повече започвам да се съмнявам в правотата на ерврозоната. От какво толкова ги е страх че не искат да питат народа
отговор Сигнализирай
92
Оня
преди 1 година
Харесвам 3 Не харесвам 0
Много мъка има по тоя свят, много.
отговор Сигнализирай
91
анонимен
преди 1 година
Харесвам 8 Не харесвам 1
Бойко, не се излагай така бе, вече започваш да звучиш като Кирчо.. Вярна е приказката "с какъвто се събереш, такъв ставаш"... Много разочароващо!
отговор Сигнализирай
90
Патриот-майтапчия
преди 1 година
Харесвам 6 Не харесвам 0
Шапка му свалям на Радев - с един премерен жест на 9 май по икиндия прибра две трети от електората на Копейкин! :)))))
отговор Сигнализирай
89
Гринго
преди 1 година
Харесвам 4 Не харесвам 2
Аз мисля, че тези кенефки не са блок 70. Поне блок 104 са. И то не в Люлин, Надежда Младост и пр. ами поне в Овча купел. Дори са според мен със стелт технология. 6 години никой нито ги е чувал, нито ти е виждал, нито ги знае къде са. Модерна работа, на 50 години. Ех да можеха и да летят.
отговор Сигнализирай
88
хан Крум
преди 1 година
Харесвам 14 Не харесвам 2
Много скоро суверена ще напомни кой на кого е началник!
отговор Сигнализирай
87
Не
преди 1 година
Харесвам 14 Не харесвам 3
Бе Боко, самолета дето ти го изпратиха е стар,в това проблема и ти не можеш да си признаеш,че те метнаха като поляк пред Новотела!
отговор Сигнализирай
86
анонимен
преди 1 година
Харесвам 5 Не харесвам 2
Боташ бей бързо генерира медийно присъствие. Самолети, валути, скоро и за извънземни ще заговори. Партия 3 март чака на полусъединител с големия нож да си отреже чорбаджийско парче от баницата.
отговор Сигнализирай
Новини