BGONAIR Live

Борис Бонев: Беше грешка, че подкрепихме Терзиев, по-зле е от Фандъкова


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

57
Милен
преди 1 година
Харесвам 0 Не харесвам 0
Явно задкулисните договорки не са били изпълнени и сега се правят на ощипани госпожици.
отговор Сигнализирай
56
анонимен
преди 1 година
Харесвам 7 Не харесвам 3
Фандъкова не е била зле, че Терзиев да е по зле от нея.Работеше добре жената и сега всички го виждат.
отговор Сигнализирай
55
Николай Мерджанов 20
преди 1 година
Харесвам 1 Не харесвам 5
Васил Терзиев се справя с всеки проблем с общината и проблеми и, колкото до имунитета на Никола Минчев проблема ще бъде разрешен.по случай референдума за еврото.също да бъде разрешен по край изборите за президент ще трябва силна кандидатури Никола Минчев ще се върне с втори мандат в европарламента
отговор Сигнализирай
54
анонимен
преди 1 година
Харесвам 6 Не харесвам 0
Не се хаби, изгоре
отговор Сигнализирай
53
Анонимен
преди 1 година
Харесвам 10 Не харесвам 0
До вчера го пазихте като орли, пък днес...срещу него.
отговор Сигнализирай
52
Иво
преди 1 година
Харесвам 10 Не харесвам 0
Ами свалете го бе.
отговор Сигнализирай
51
Оптимист
преди 1 година
Харесвам 15 Не харесвам 4
Прав е льольото - Фъндъчката е доктор на науките в сравнение с червеното внуче.
отговор Сигнализирай
50
Дядо Стефчо
преди 1 година
Харесвам 12 Не харесвам 3
А добро утро...
отговор Сигнализирай
49
Меч
преди 1 година
Харесвам 22 Не харесвам 1
Бони, в Билла търсят "Оператор топла витрина". Казах две-три думи за теб, работата ти е в кърпа вързана.
отговор Сигнализирай
48
Реалист
преди 1 година
Харесвам 8 Не харесвам 17
Боко също беше без опит,но чрез рекет окупира държавата, а вече си има наследник...нищо,че се води от друга партия.
отговор Сигнализирай
Новини