BGONAIR Live

Кадър на ИТН стана началник на кабинета на Михаела Доцова


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

16
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 2 Не харесвам 0
Навсякъде са такива, партийно назначени по службичките. Сега ще ги поразместят и пак на държавната хранилка. Кога ще се изрият безбройните калинки налазили всички държавни служби благодарение на Боко т.е. от 2009 г. В енергетиката е фул от такива.
отговор Сигнализирай
15
Бебе коментатор
преди 1 месец
Харесвам 2 Не харесвам 0
Туй жуже на ИТН,ко пай в пугесивна България.
отговор Сигнализирай
14
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 2 Не харесвам 0
Да ти се доповръща
отговор Сигнализирай
13
Тенгри кан Владетел
преди 1 месец
Харесвам 3 Не харесвам 1
"Служители от парламента казват, че новата шефка на кабинета ги е успокоила, че няма да има резки смени и размествания в администрацията."Нал ви думам, възцаряването на Гумен Гадев като цар на България е консенсусна договорка между всички политически сили! И всяка е дала % електорат за това, инак нема как! Но вече не получава министерства по старият видим коалиционен модел, а хора на определени постове. Така, видимо една партия управлява и коалиция няма, но реално не е така!
отговор Сигнализирай
12
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 2 Не харесвам 1
Къде има далавери веднага се намърдат ПБ.
отговор Сигнализирай
11
Пепи
преди 1 месец
Харесвам 3 Не харесвам 0
Някой е очаквал нещо различно ли?:)
отговор Сигнализирай
10
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 3 Не харесвам 1
щом е кадър на ИТН най-вероятно е заработвала на магистралата до онзи ден
отговор Сигнализирай
9
Ева
преди 1 месец
Харесвам 7 Не харесвам 1
Забелязвам, че в този парламент и новите, и старите са все разни чиновници от всякакви държавни институти, общини, министерства и каквото там се сетите. Местят се от един стол на друг, после пак се връщат на сладка ДЪРЖАВНА службичка. От реалния частен бизнес има ли хора ? И да има - много са малко. И Радев цял живот да държавна заплата. Нито аз, нито някой от познатите ми ще си зареже работата, за да става чиновник. Като си загубиш клиентите ,после връщане няма - от наблюдения го казвам.
отговор Сигнализирай
8
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 4 Не харесвам 0
Тази ли е казала на Слави да не пуска рефендума за еврото?
отговор Сигнализирай
7
Лично мнение
преди 1 месец
Харесвам 4 Не харесвам 2
Няма значение кой от къде е ,важното е да се справи с предстоящите задачи.Ако намерят един читав гербераст, може и него да включат, ама няма такъв
отговор Сигнализирай
Новини