BGONAIR Live

Първа оставка в кабинета "Радев": Ася Панджерова сдаде поста в образованието


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

62
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 2 Не харесвам 0
Ефективна присъда и забрана на държавна работа,но....пак ще излезне суха!!!
отговор Сигнализирай
61
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 2 Не харесвам 0
Тази джука трябва да бъде осъдена по бързата процедура с ефективна присъда и още много знайни и незнайни в тези министерства,навсякъде е бъкано с ,,Калинки,,които за нищо не стават
отговор Сигнализирай
60
Cec
преди 1 месец
Харесвам 2 Не харесвам 0
" не мога да допусна да съм в тежест на парламента" но моме ти си в тежест на нашите избиратели които подвеждате СРАМ
отговор Сигнализирай
59
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 3 Не харесвам 0
Радев е редно да разчисти всички корумпирани кадри от епохата ГЕРБ в това число и всякакви хора служели по един или друг начин на системата последните 12 години. Продължава да се излага с кадри целували *** на Борисов и Пеевски, което е дпста разочароващо
отговор Сигнализирай
58
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 6 Не харесвам 2
Сега ще започнат едни писания че Радев не знае, че го лъжат и т. н. , но зам. министърката на икономиката е още по " яка ", прекрасни устни и скули, и да ви кажа не е важно да са умни, да работят за народа, важно е да обичат когото трябва и то, самоотвержено.
отговор Сигнализирай
57
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 9 Не харесвам 1
И какво викаше Гумен Гадев......"ако аз управлявах няма да се краде" А, какви хора назначава само на ръководни позиции!!!!
отговор Сигнализирай
56
Анонимен
преди 1 месец
Харесвам 8 Не харесвам 0
Предлагам Прогресивните да приемат закон всички доктори и професори да минат на "проверовъчен" за какво са си взели титлите . Познавам лично професори , които имат проблеми с писането на правилен български език . Вземете ги посъкратете малко тези мастити интелигенти с научни степени , всеки втори професор , в последно време се възпроизвеждат като печатането на гербови марки .... а какъв им е приносът за народа и държавата ? Аз професор се наричам :) и трудове безсмислени сричам...
отговор Сигнализирай
55
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 1 Не харесвам 0
До: анонимен Няма да разбереш.....
отговор Сигнализирай
54
Айде
преди 1 месец
Харесвам 3 Не харесвам 0
Хаирлия да е.
отговор Сигнализирай
53
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 9 Не харесвам 0
Искам да разбера къде ли ще я назначат след оставката и. Може би аташе или посланник в някоя държава...или ......
отговор Сигнализирай
Новини