BGONAIR Live

Домати, краставици, салати: 100-процентно повишение на годишна база


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

38
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 7 Не харесвам 1
Ако другаря Радев успее да контролира спекулата в интерес на редовия българин олигархичната мафия ще бъде 80% отслабена! Не съм му фен но ако работи в интерес на обикновения българин ще му стана!
отговор Сигнализирай
37
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 9 Не харесвам 2
честито индианци кушайте си демокрацията в клубана багатите сте
отговор Сигнализирай
36
Аноним
преди 1 месец
Харесвам 4 Не харесвам 5
Какви простаци живеели тук не мога да повярвам Работете не пишете безмислици по сайтовете Работете за пари простаците върнахте държавата ни 50 години назад
отговор Сигнализирай
35
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 11 Не харесвам 0
Тук е Пустиня !Логично е ,да са скъпи !!*** Народ -Слаба Държава !
отговор Сигнализирай
34
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 15 Не харесвам 1
В Хърватия стана абсолютно същото, но тук го скриха. Там дори обявиха бойкот на магазините заради високите цени след приемането на еврото. А правителството им прие таван на цените на хранителните стоки. Не е само в България, всички приели еврото казват точно това, че цените скачат двойно.
отговор Сигнализирай
33
Аноним
преди 1 месец
Харесвам 2 Не харесвам 9
До онзи ЧИЧО АМА ТИ КАТО СИ НЕКАДЪРЕН МЪРЗЕЛИВ ЛЪЖИШ И ПИШЕШ ГЛУПОСТИ ОТКЪДЕ ПАРИ И ИСКАШ СЪВЕТСКИ ГОСПОДАР ПАРИ НЕ СЕ БЕРАТ ПО ДЪРВЕТАТА РАБОТИ МЪРЗЕЛИВЦИ ТУК СЕ ОКАЗАХА ДОСТА ЗАВЛЯКОХА БЪЛГАРИЯ НА ДЪНОТО
отговор Сигнализирай
32
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 6 Не харесвам 0
ЗА БОГА БРАТЯ КУПУВАЙТЕ, ТА ДА ГИ ВДИГНЕМ НА 50 ЕВРО ЗА КИЛО/БРОЙКА!!!...
отговор Сигнализирай
31
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 7 Не харесвам 7
Не е виновно еврото, виновни са алчните търговци! Българи крадат от българи!
отговор Сигнализирай
30
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 4 Не харесвам 3
Ами че те политиците точно това казваха. Цените няма да се променят, само ще са в евро. Каквото са обещали са го спазили
отговор Сигнализирай
29
Като няма хляб
преди 1 месец
Харесвам 6 Не харесвам 1
Яжте пасти, като ви е скъпа колата, оди пеш беее
отговор Сигнализирай
Новини