BGONAIR Live

БСП сезира Конституционния съд за отпуските


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

102
Анонимен
преди 15 години
Харесвам 4 Не харесвам 2
щото е известна скумрия затуй
отговор Сигнализирай
101
Анонимен
преди 15 години
Харесвам 7 Не харесвам 5
Незнам, Мая не е красавица но ми е много перверзна и ме възбужда със мръснишкия си фейс, незнайно защо..
отговор Сигнализирай
100
малйййй
преди 15 години
Харесвам 3 Не харесвам 3
ама аз сам безпартиен кренвиршче мене ми дреме , пък най-малко за тия п...раси.
отговор Сигнализирай
99
Анонимен
преди 15 години
Харесвам 3 Не харесвам 2
аз съм за яне,искам го по прашки и с миньорска каска със светнало фенерче...голям фетиш ми е
отговор Сигнализирай
98
Анонимен
преди 15 години
Харесвам 5 Не харесвам 2
Който твърди че Мая е грозна е скрит или отявлен гей и по добре да върви на парада, отколкото да коментира красивите жени
отговор Сигнализирай
97
Анонимен
преди 15 години
Харесвам 4 Не харесвам 3
Екатерина Михайлова е яка. Сигурен съм че е загорела и ще скрие топките на много мъже. Е такава ми се *ука.А и аз отдавна си я харесвам нея и ми е слабост.
отговор Сигнализирай
96
Анонимен
преди 15 години
Харесвам 2 Не харесвам 2
да ама ДСБ първи подкрепиха гей парада не ***
отговор Сигнализирай
95
малйййй
преди 15 години
Харесвам 4 Не харесвам 3
*** вашите дупенца винаги ще си останат пълнички продажни аналинчета!!!
отговор Сигнализирай
94
Анонимен
преди 15 години
Харесвам 5 Не харесвам 2
тцтц гербери и десебари, я вижте вашите убавици - Екатерина Михайлова, Фидосова и Цецка Цачева, какви са, пък тогава коментирайте соц.дамите.
отговор Сигнализирай
93
Анонимен
преди 15 години
Харесвам 5 Не харесвам 1
Аз получавам постоянно, ама това неми пречи да простея :) Неми дреме за админа, ти ако търсиш по тези сайтове обективност и истина си се излъгал..И аз се обзалагам че на Майчето партийното билетче е много hairly :)Ако избощо е билетче..щото май е цяла каса или пък големо билетище..
отговор Сигнализирай
Новини