IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec Megavselena.bg
BGONAIR Live

Компютърът на Кристиян още не е отключен, твърди адвокатът му


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

163
Стоян Спилбъров
преди 5 години
Харесвам 8 Не харесвам 2
Пробвайте с 1234,туко виж се отключи.
отговор Сигнализирай
162
Пари
преди 5 години
Харесвам 6 Не харесвам 7
Пари придобити по престъпен начин и чрез престъпни средства-класика в жанра В Турция адвокатите ги разпитват с клечки под ноктите, близо до варел пълен с вряла вода намиращ се в cBинарник някъде в Анадола.В ОАЕ Саудитска Арабия Оман,Бахрейн,Катар там изобщо не разпитват,защото те сами си изтичат в канала.У нас ще е цяло чудо ако един ден не се появи /на крачка сме от поява/ на подобен диктатор , който ще види сметката на всички либерал демократични утрепани правозащитници'и ще освободи народа.
отговор Сигнализирай
161
Анонимен
преди 5 години
Харесвам 5 Не харесвам 4
до 169 Стига с това "ако били си защитили данните".Един хакер защитата на Пентагона в Сащ разби, дето трябва да е най-защитена, ако трябва си говорим за защити. Всичко може да се пробие.
отговор Сигнализирай
160
Анонимен
преди 5 години
Харесвам 12 Не харесвам 0
Не знам какво трябва да направи Горанов за да бъде свален от Борисов? Може би трябва да му се изcере в устата.
отговор Сигнализирай
159
Анонимен
преди 5 години
Харесвам 15 Не харесвам 1
Това момченце въобще не е хакер в истинския смисъл на думата, а скрипт-киди което знае да работи с десетина инструмента за сканиране на мрежи и да прави SQL инжекции и крос-сайт скриптинг. Жалкото в цялата история е че такова *** е успяло да източи цялата база данни през някакво приложение което въобще не трябва да има достъп до цялата база данни.
отговор Сигнализирай
158
Анонимен
преди 5 години
Харесвам 5 Не харесвам 0
do 159Ами какво ли остава за наши футболисти с 10 000 евро месечна заплата , да стъпят на дедовия на Лионел Меси който е с 770 000 евро СЕДМИЧНА заплата? На ден по 110 000 евро печели Меси! Всеки божи ден... независимо дали си почива, дали е на тренировка за 2-3 часа, дали е на официален мач.))))
отговор Сигнализирай
157
Анонимен
преди 5 години
Харесвам 19 Не харесвам 1
Преди време пак взеха едни компютри бая биткойни откраднаха милиционерите.Аз никога не бих им отключил компютъра ако бях на негово място.Да се оправят!Нали затова им се плаща?!
отговор Сигнализирай
156
Анонимен
преди 5 години
Харесвам 16 Не харесвам 0
Каквото и да си говорим , пробив в НАП можеше и да няма , ако си бяха свършили работата , да защитят данните.Не е нормално да разчиташ само на това , че ако някой ги изтегли , това е противозаконно. Те са истинския виновник, наравно с този, които се е възползвал от тяхното безхаберно съдействие.
отговор Сигнализирай
155
Анонимен
преди 5 години
Харесвам 13 Не харесвам 2
От много напъване да не вземат да изгорят дисковете.
отговор Сигнализирай
154
Банкер
преди 5 години
Харесвам 17 Не харесвам 2
Ако е добре криптирано, примерно с 512 битов ключ, няма да го отключат скоро.
отговор Сигнализирай
Новини