BGONAIR Live

Ню Йорк след урагана Санди


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

18
българин
преди 13 години
Харесвам 29 Не харесвам 18
Дреме ми на оная работа за американските еврей. Имат пари бол ще ги дават за ремонт. Ако ще и митеор да им падне на главата халал да им е. Ще направят нов филм. Само незнам защо хамериканците не се тревожат така силно за това което става у нас при природни бедствия, както го правим ние.*** то не бяха новини, ама притеснения, ама връзка с БГ американци.Айде стига бе господа журнала.Ами да им съберем социални помощи,а?Халал да им е САНДИ-кан с двата ножа.
отговор Сигнализирай
17
тончо
преди 13 години
Харесвам 24 Не харесвам 7
Не се бойте хора бат Бойко ще спре урагана Санди !!!!!!!!!!!!!!!
отговор Сигнализирай
16
Анонимен
преди 13 години
Харесвам 21 Не харесвам 4
Трупат, трупат политически дивиденти............ На Обамата му се е вдигнал рейтинга. Колкото до запретването на ръкавите, сигурно е така, но това струва пари и очаквам да засилят вършеенето си по света.Тия милиарди трябва да дойдат от някъде.
отговор Сигнализирай
15
Абе
преди 13 години
Харесвам 44 Не харесвам 2
От два дена медиите само това дъвчат.То не са репортажи,то не са разкази на наши имигранти там.Добре,бедствието е голямо.Но Американската икономика ще се справи.Хората са запретнали ръкави и вече остраняват щетите.Никои не трупа политически дивиденти от това.Няма палячовщина на разни *** опозиционери.В БГ валя 2 дни и лъсна голата истина че пак не сме си свиршили работата през лятото.
отговор Сигнализирай
14
Анонимен
преди 13 години
Харесвам 22 Не харесвам 2
Преди малко по новините даваха една мацка била родена в тази къща и пр. Ама от стените на къщата се вееха някакви хартии или найлон, а отдолу дъски.
отговор Сигнализирай
13
Анонимен
преди 13 години
Харесвам 25 Не харесвам 3
днес.бг, така ли се дава обективен поглед на д ситуацията - с 5 паднали дървета. А за 110-те изгорели кащи в квартал Куинс, наводненото метро, яхти върху ЖП релси, преместени и съборени къщи...
отговор Сигнализирай
12
Анонимен
преди 13 години
Харесвам 27 Не харесвам 5
ISKATE LI DA IMATE KASHTA OT KARTON I DARVO-ZAPOVIADAITE V AMERICA -FAKT !I
отговор Сигнализирай
11
минаващ
преди 13 години
Харесвам 23 Не харесвам 7
Кво става? Останаха ли живи американци ?
отговор Сигнализирай
10
Анонимен
преди 13 години
Харесвам 32 Не харесвам 5
7-ми, какво ни го изтъкваш това. Сравни двата БВП на двете държави. Има ли място за сравнение просто. Или така да се намираме на работа. Ние не сме крали през вековете от никого и нямаме, САШ крадат и до ден днешен, даже роби от африка са си внасяли.
отговор Сигнализирай
9
WASILISQNISGERMANI
преди 13 години
Харесвам 38 Не харесвам 18
ГОСПОД НАКАЗВА АМЕРИКА......САЩ НАКАЗВАТ ДРУГИТЕ ДЪРЖАВИ...
отговор Сигнализирай
Новини