BGONAIR Live

51 световни лидери са в САЩ за срещата за ядрена сигурност


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

13
Анонимен
преди 10 години
Харесвам 4 Не харесвам 0
Анисия, поразходи се малко,подишай чист въздух....Не така бе,МОМЕ,,,.И да триеш......пари няма...сори ,,,девойко,,,,
отговор Сигнализирай
12
Църо
преди 10 години
Харесвам 18 Не харесвам 0
До Анонимен 10Ми щом е нежелан, дано измислят как да спечелят ядрената война срещу Русия! Това е все едно да някой да направи среща за съдбата на шоколада без Белгия или за добива на диаманти без Южна Африка
отговор Сигнализирай
11
Анонимен
преди 10 години
Харесвам 24 Не харесвам 0
Нали краварите продължиха санкциите срещу Русия преди няколко седмици?Сега защо мучат?
отговор Сигнализирай
10
Анонимен
преди 10 години
Харесвам 27 Не харесвам 0
Нали са му наложили санкции, нали е пътник, нали е диктатор - чий да го ърви там Путин? Да се оправят без Русия - най-голямата ядрена държава в света! Иначе 51 световни лидери - много внушително!!! И кои и чии ядрени лидери са тези 51 бройки? Сигурно и наш Гуджо Плювнаделиев е там? Наш Мъш и наш Лидер - ще решава ядрената сигурност! Утре с Порошенко и Наакашвили сигурно ще въртят пак пруст на Путин.
отговор Сигнализирай
9
Анонимен
преди 10 години
Харесвам 10 Не харесвам 1
Вовата ,ще ви обича до края на живота си.ЗАПОМНЕТЕ....
отговор Сигнализирай
8
Анонимен
преди 10 години
Харесвам 3 Не харесвам 33
Пак по дипломатичните канали са му подшушнали, че е нежелан и той се е направил на обиден и е бойкотирал. Типична инфантилна реакция която някои ще обявят за гениален шахматен ход.
отговор Сигнализирай
7
воин
преди 10 години
Харесвам 7 Не харесвам 35
С намесата и башибозушките бомбардировки по опозицията и цивилни в Сирия Путин направи ИДИЛ по силни !!!! Това може да го направи само увреден милиционер !!!
отговор Сигнализирай
6
геро
преди 10 години
Харесвам 8 Не харесвам 39
За Путин или добро, или нищо ! *** се в Сирия с избитите хиляди цивилни и краят му беше ясен !!!!
отговор Сигнализирай
5
анонимен
преди 10 години
Харесвам 7 Не харесвам 39
КАК ПУТИН ДА ОТИДЕ , КАТО ЧАКА ВСЕКИ МОМЕНТ ДА ГО ОКАЧАТ НА ВЪЖЕТО ПРЕД КРЕМЪЛ И ДА СПАСЯТ РУСИЯ !!!!!!!
отговор Сигнализирай
4
Анонимен
преди 10 години
Харесвам 8 Не харесвам 26
Вече изолацията бойкот ли се казва?
отговор Сигнализирай
Новини