BGONAIR Live

Автобус с българи катастрофира в Тунис


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

1
lidis
преди 18 години
Харесвам 0 Не харесвам 0
В Тунис съм била няколко пъти в Монастир и Сусе .Арабите карат бетер софиянци,Никой не спазва знаци,а движението е свръх натоварено след обяд и нощем.особенно участъка към аерогарата е с много тесни улици и хаус отвсякъде.
отговор Сигнализирай
Новини