BGONAIR Live

Зеленски: Путин се страхува от САЩ


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

61
Юлия
преди 11 месеца
Харесвам 9 Не харесвам 1
Този човек е или измамник, или тотално заблуден.
отговор Сигнализирай
60
Мако
преди 11 месеца
Харесвам 7 Не харесвам 2
Няма ли кой да те гръмне най-сетне?
отговор Сигнализирай
59
coher
преди 11 месеца
Харесвам 1 Не харесвам 1
Абе няма ли кой да ти го НАЧУКАМ дълбоко
отговор Сигнализирай
58
ПАЖИВЬОМ УВИДИМ...,
преди 11 месеца
Харесвам 5 Не харесвам 2
След ден два да не почнеш да хленчиш нападнаха ни бомбардират ни дайте още оръжия пари .. отваряш си вратичка за още просия.
отговор Сигнализирай
57
анонимен
преди 11 месеца
Харесвам 4 Не харесвам 2
До: анонимен 63 *** е срещу режима в Киев, ама и някак непряка война на Русия с цялото НАТО по повод идея на НАТО да сложи ракети на руската граница и да се подготви за атаката си в бъдещата война "заради заплахата от руска атака". Както и да е, откъм ресурси и муниции над 30 държави воюват с Русия сега и тя печели.В конфликт с армиите им на фронта Русия няма хора да удържи, ама пък има повече атом от целия останал свят събран.А след атома не е ясно кой с колко човека ще остане да обира трупове
отговор Сигнализирай
56
анонимен
преди 11 месеца
Харесвам 8 Не харесвам 1
Да, Путин е умен човек и се страхува от САЩ, както и Тръмп е умен и се страхува от Русия. И двете страни знаят, че война между тях няма да е конвенционална, а ще е ядрена. Ако тръгнат ракетите, няма да остане голям град с над 100 000 човека да не е унищожен, защото и двете страни имат хиляди ракети с мощност до 50 пъти тази на бомбите над Хирошима и Нагасаки. Русия не може да изкара армия да се бие с над 30 държави. Направо натиска копчето. САЩ и те срещу Русия, Индия и Китай накуп нямат хора
отговор Сигнализирай
55
анонимен
преди 11 месеца
Харесвам 13 Не харесвам 2
Това момченце има някакво изключително елементарно мислене като на дете в начално училище. *** е срещу режима в Киев, не срещу режима във Вашингтон.
отговор Сигнализирай
54
Беллинг Катър
преди 11 месеца
Харесвам 7 Не харесвам 2
Гнидата - диктаторът на cвнинe-райх се страхува като от Путин и от нацистите-бандерасти, също така от нагло-бритите и от рижавия псевдо-император.
отговор Сигнализирай
53
Шоу
преди 11 месеца
Харесвам 9 Не харесвам 3
Едни и същи глупости, всеки ден....
отговор Сигнализирай
52
до 51
преди 11 месеца
Харесвам 4 Не харесвам 16
"великия държавник путин"? лекувай се, той е масов убиец!
отговор Сигнализирай
Новини