BGONAIR Live

Путин: Русия си връща своето в Донбас, а не завзема чуждото


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

153
анонимен
преди 10 месеца
Харесвам 4 Не харесвам 6
В ЕС Великобритания и САЩ живеят над 30 000 000 руснаци- и там ли е руска територия- ще изтрезнеят ли в Кремъл?
отговор Сигнализирай
152
анонимен
преди 10 месеца
Харесвам 3 Не харесвам 4
То и Хитлер си взимаше своето в Судетите и СССР, но май не свърши добре...
отговор Сигнализирай
151
USA SUPER КИРО НОФ
преди 10 месеца
Харесвам 1 Не харесвам 0
До: анонимен 157 ДЕДО ПАЗИ ЗДРАВЕТО !
отговор Сигнализирай
150
анонимен
преди 10 месеца
Харесвам 1 Не харесвам 3
То киевса рус е 1ва, тей че... ще си вземат и китай и всички други републики... всяка империя се разпада...тва е, закон!
отговор Сигнализирай
149
анонимен
преди 10 месеца
Харесвам 3 Не харесвам 3
...а аз си мислех че беше тръгнал да бори нацизма- ама явно не го намерил- харесали му мивки, тоалетни гърнета и са обявили Украйна за своя територи- а коя ще бъде следващата Руска територия, която ще потопят в кръв и разруха?!
отговор Сигнализирай
148
USA SUPER КИРО НОФ
преди 10 месеца
Харесвам 2 Не харесвам 2
КОИ НАЛИВАШЕ И НАПИВАШЕ ИЕЛЦИН ? ЕДИН ДРУГАР ОТ КГБЕ ! / ГЛЕ СА КВОСТАА/
отговор Сигнализирай
147
анонимен
преди 10 месеца
Харесвам 4 Не харесвам 2
Руснаците са робски народ с робска психика и робско мислене. Затова там виреят такива като Лилипутин.
отговор Сигнализирай
146
анонимен
преди 10 месеца
Харесвам 3 Не харесвам 2
На дрънканиците на Путин кълват само руснаци. Никой друг в света не е толкова вдлъбнат, че да му се връзва. А руснаците винаги са си били роби.
отговор Сигнализирай
145
USA SUPER КИРО НОФ
преди 10 месеца
Харесвам 2 Не харесвам 2
КОГА ША ЛИТНЕ ЕФЧОКА ?
отговор Сигнализирай
144
анонимен
преди 10 месеца
Харесвам 9 Не харесвам 3
Когато СССР се разпадна, какво делихте? Сега се избивате за територии, човешкият живот не значи нищо, товарищ Путин!
отговор Сигнализирай
Новини