BGONAIR Live

Путин: Русия си връща своето в Донбас, а не завзема чуждото


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

123
анонимен
преди 10 месеца
Харесвам 6 Не харесвам 6
...а после какво, на къде ще тръгнат, кое ще заградят като свое, което ще унищожават, ще ограбват, ще убиват....
отговор Сигнализирай
122
ТОВА НЕ ЗНАМ
преди 10 месеца
Харесвам 4 Не харесвам 5
До: анонимен 123 Но знам,че Москва в момента е най-големия таджикски и най-големия узбекски град в света!
отговор Сигнализирай
121
USA SUPER КИРО НОФ
преди 10 месеца
Харесвам 3 Не харесвам 1
ДРУГАРА ТИКВА ИМА ЛИ ПОЗИЦИА ПО ВАПРОСА ?
отговор Сигнализирай
120
USA SUPER КИРО НОФ
преди 10 месеца
Харесвам 4 Не харесвам 2
ПУТИНЕ МИНИ ПРЕЗ БАНКЯ ИМА ТВОИ КОКУШАРНИК ТАМ !
отговор Сигнализирай
119
анонимен
преди 10 месеца
Харесвам 10 Не харесвам 7
Ако НАТО не се примъкваше тихомълком към границите на Русия, Русия нямаше да нападне никой.
отговор Сигнализирай
118
USA SUPER КИРО НОФ
преди 10 месеца
Харесвам 4 Не харесвам 1
И КВО СА СССР НЕ БИЛ УУМРЕЛ ! ПУТИН НЕ УУМРЕЛ МИ ЖИВ И ГЛАДЕН ! КВО ША ПРАИ ГЕИШ ?
отговор Сигнализирай
117
анонимен
преди 10 месеца
Харесвам 16 Не харесвам 12
Когато имаш най-голямата страна на света и имаш всичко нужно в нея и въпреки това искаш на другите малкото което имат да им го вземеш и обясняваш че не им го вземаш на тях защото то си е било негово ама те още не знаят и се сещам за детството на един такъв човек. И целият свят да вземе пак няма да е щастлив.
отговор Сигнализирай
116
Анонимен
преди 10 месеца
Харесвам 8 Не харесвам 5
До 125. Ако ти на тяхното му викаш християнство.. убиват християни и църквата им казва, че не е грях и им "опрощава греховете".
отговор Сигнализирай
115
анонимен
преди 10 месеца
Харесвам 9 Не харесвам 15
,,Избори" в Русия, вие майтап ли си правите? И загржени защо нямало демокрация и избори в държава която са нападнали? Ама направо загрижени за демокрацията в света, точно Русия с пожизнения Император! А името му на руски може да значи ,,пътник" и дано да е така, а на български значи женски полов орган!И не ме учете на руски език, защото такъв няма, а е осъвременен старобългарски!
отговор Сигнализирай
114
анонимен
преди 10 месеца
Харесвам 16 Не харесвам 16
След 20-30 години Русия ще остане единствената голяма държава на света която все още ще има предимно бяло християнско население ФАКТ!!!
отговор Сигнализирай
Новини