BGONAIR Live

Парадът за Деня на победата в Русия без танкове - знак, че войната в Украйна не върви по план


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

93
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 2 Не харесвам 3
До: анонименУкраинки са ве младеж, и те на руски говорят.
отговор Сигнализирай
92
До 99
преди 1 месец
Харесвам 3 Не харесвам 1
Това е Третия път, когато го прави. Не казвам, че руснака, ще спечели, но ти изобщо имаш ли образование.
отговор Сигнализирай
91
Yoda
преди 1 месец
Харесвам 0 Не харесвам 0
Не исках, не знаех какво правя.
отговор Сигнализирай
90
Yoda
преди 1 месец
Харесвам 0 Не харесвам 0
Не исках, не знаех какво правя.
отговор Сигнализирай
89
очевидец
преди 1 месец
Харесвам 3 Не харесвам 6
Украинците масово бягат от Киев,големи задръствания от коли на изходите на града са започнали още от 05 часа сутринта.Причината е провокация от страна на Зеленски в деня на Победата в Москва,последвани от масивен руски ответен удар.
отговор Сигнализирай
88
Всъщност
преди 1 месец
Харесвам 4 Не харесвам 4
това с танковете е добра идея. Ако извадят стари - това ли остана. Ако извадят нови - защо не са на фронта. нали не мислите, че руснаците нямат танкове за парад. Ако го мислите ще е като глупостта с пералните и лопатите.
отговор Сигнализирай
87
Yoda
преди 1 месец
Харесвам 2 Не харесвам 4
В Дивия Запад, можеш да дръпнеш пръста и да убиеш Индиянец. Сега можеш да звъннеш по телефона и да убиеш президента на Венецуела. Да натиснеш едно копче, и да направиш Багдат радиоактивна пустиня. Уууу беше без да икам, те са виновните. Нямаше какво да направя....
отговор Сигнализирай
86
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 8 Не харесвам 3
На Запад е пълно с руски пpocтитутки, те представляват най-големия дял от всички пpocтитутки на Запад
отговор Сигнализирай
85
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 2 Не харесвам 3
от заплахи с ядрен удар да го докараш македонците да ти разрешат банкетно положение не е провал а си е битов алкохолизъм.
отговор Сигнализирай
84
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 7 Не харесвам 2
А кой даде Македония на Югославия, Северна Добруджа на Румъния, Егейска Македония на Гърция , Източна Румелия и Източна Тракия на Турция.........да ви кажа ли русофилчета ? Вашата родина Русия (СССР), без която ,,България нямаше да я има" ! С такъв приятел- враг не ти трябва! Европа не ни е била приятел, вярно е, ама не ни и лъжат че са такива, като вашите деревянски ублюдъци!
отговор Сигнализирай
Новини