BGONAIR Live

Парадът за Деня на победата в Русия без танкове - знак, че войната в Украйна не върви по план


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

63
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 7 Не харесвам 5
На 3 март 1878 България не е освободена, а чак 1908 година сама! А 1944 година СССР освобождава България от България и става сталинистки лагер!
отговор Сигнализирай
62
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 3 Не харесвам 5
А бе, някой виждал ли е карта на България от 19 век преди 1879г, или от 18 век, или от 17 век, или от 16 век, или от 15 век, или преди това от 10 век, или от 11 век?
отговор Сигнализирай
61
Джони Кларксън
преди 1 месец
Харесвам 3 Не харесвам 5
Ми откъде танкове като те повечето са унищожени на фронта а малкото останали са в ремонт
отговор Сигнализирай
60
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 4 Не харесвам 5
А бе, някой чувал ли е за държава България преди 1879г? Някой виждал ли е географска карта на държавата България от 19ти век преди 1879г? Цар Освободител, на коня пред българския парламент, Александър Втори който създаде държавата България, на кой е бил цар, чии цар стои на коня пред Народното събрание в София, на коя държава е бил цар Александър II?
отговор Сигнализирай
59
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 4 Не харесвам 5
150 милионна Русия воюва пет години с вече 16 милионна Украйна.Какъв 9-ти Май.
отговор Сигнализирай
58
русофилски дертове
преди 1 месец
Харесвам 4 Не харесвам 5
Урсула му източва спестяванията през дигиталното евро, Бил Гейтс му слага чипове през ваксините, Марк Зукърбърг му краде снимките, Брюксел му забранява розовия домат, пръскат го със зарази от кемтрейлс, норвежците му взимат децата, 5G мрежата му трепе гълъбите, евроджендъри дебнат да го обладаят изотзад. И всичко това му се случва на русофила, докато си пие узото по гръцките плажове и се наслаждава на свободен Европейски живот но за миг не му минава през ума да отскочи до блатото наречено русия.
отговор Сигнализирай
57
Панцерфауст
преди 1 месец
Харесвам 0 Не харесвам 1
Псевдонимче, за какво са им? Wiki-то... - Панцерфауст (на немски: Panzerfaust; буквално танков юмрук или брониран юмрук) е евтино, безоткатно германско противотанково оръжие, използвано през Втората световна война. Представлява малко безоткатно оръдие (а не ракетомет), заредено с кумулативна бойна глава. Заменя Faustpatrone и остава в употреба до края на войната в различни разновидности. Panzerfaust 150 е основа за разработката на съветския РПГ-2, който на свой ред се превръща в РПГ-7.
отговор Сигнализирай
56
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 5 Не харесвам 7
до 52 България е възникнала 10 века преди Русия , и как е съществувала без Русия ? Пишман историк ! Благодарение на Русия съществува само и единствено простотия!
отговор Сигнализирай
55
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 5 Не харесвам 4
Европа е изчадие на всички злини в историята на човечеството - расизъм, фашизъм, колониализъм, инквизиция, серийни геноциди, експерименти с хора, концлагери, войни, убийства, грабежи, извращения - всичко най-лошо в света е дошло от Европа.
отговор Сигнализирай
54
100% дебили
преди 1 месец
Харесвам 6 Не харесвам 6
Гледаш Европа - каква ахитектура, градове, всичко е толкова благоустроено, стабилно, красиво, направено с много пари, богато. И не е направено за 45 години капитализъм, там богатствата грабени в продължения на столетия от целия свят са концентрирани в това малко място, което няма нито ресурси, природни дадености, нито гори, нито води, няма плодородни земи, енергии, полезни изкопаеми. А бегедебилите си мислят, че са ги взели в Европа там да споделят с тях ограбеното от целия свят.
отговор Сигнализирай
Новини