IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec Megavselena.bg
BGONAIR Live

Русия трепери над плахата близост с Полша


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

22
Справедлив
преди 15 години
Харесвам 0 Не харесвам 5
За доста по-стари събития иде реч.
отговор Сигнализирай
21

преди 15 години
Харесвам 5 Не харесвам 12
сега поне наистина ще имат на какво да отдават чест и да правят юбилей а не да си измислят някаква чистка от преди 60 години спрямо тяхния елит който те са нямали и няма да имат защото те са една евреска гмеж
отговор Сигнализирай
20
Менката
преди 15 години
Харесвам 12 Не харесвам 5
И каква им е вината сега..!? Не са си "сгънали" мъглата ли? Ей, не ставай по-*** от СТРАНДЖАТА!!!
отговор Сигнализирай
19
справедлив
преди 15 години
Харесвам 4 Не харесвам 14
Как да не ги заплюеш ***? Избили 20 000 човека и сега им е кофти. Да обезщетят семействата на загиналите, да си посипят главата с пепел и да молят за прошка. Пасмина азиатска!
отговор Сигнализирай
18
R
преди 15 години
Харесвам 6 Не харесвам 3
А днес е денят на космонавтиката.
отговор Сигнализирай
17
Менката
преди 15 години
Харесвам 0 Не харесвам 2
Това е днес.бг - най-неграмотният инф. сайт. ДарикНюз чети.
отговор Сигнализирай
16
кт
преди 15 години
Харесвам 2 Не харесвам 2
До автора на "статийката" - Казват, че простотията ходела по хората, а не в гората...
отговор Сигнализирай
15
bond
преди 15 години
Харесвам 13 Не харесвам 10
Виновен е полският инат!Поляците като правят напук, накрая си го начукват сами. После пак руснаците са им виновни. Да разбира се, руската мъгла сигурно и тя е била по поръчка за да им създава спънки.Това, че са католици прави поляците да са такива магарета; които запада умело държи за юздите така, че кютеците които хвърлят поляците да са винаги насочени към Русия!Не вярвам,че и сега ще се излекуват от магарешкия си инат.Времено ще осъзнаят глупавата си упоритост и после пак ще са си същите.
отговор Сигнализирай
14
Az
преди 15 години
Харесвам 1 Не харесвам 2
Какво имаш предвид Готи?
отговор Сигнализирай
13
анонимко
преди 15 години
Харесвам 14 Не харесвам 5
Тя Америка винаги е насреща, а Русия не трепери, просто ръцете я сърбят да докопа Америка.А за катастрофата или е заговор, или е жестока ирония Полша на два пъти да бъде обезглавявана на едно и също място. Лех Качински си имаше своите грехове, но обичаше истински Полша. Дано Варшава и Москва не се настроят враждебно. Каквото и да е станало, jeszcze Polska nie zginela!
отговор Сигнализирай
Новини