IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec
BGONAIR Live

Цената на биткойна спадна под 27 000 долара


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

6
Анонимен
преди 1 година
Харесвам 8 Не харесвам 1
В моемнта кнтересът към Биткойн е 200 пъти по нисък спрямо преди 18 месеца и най-накрая цента му е сравнително стабилна.
отговор Сигнализирай
5
Анонимен
преди 1 година
Харесвам 1 Не харесвам 0
САЩ вдигат лихвите по 10 годишните защото не могат да засмучат капитали дългосрочно . И Рей Далио каза че няма смисъл да се инвестира в 10 годишни . Каза за сага да държат в кеш . Не знам кво ще рече това . Халвинга е април догодина . Тогава ще видим кво ще стане с биткойн . Много майнери ще се откажат и това ще забави трансферите освен ако цената не фръкне . Лихвите по 10 годишните още ще се вдигат и ще привличат капитали.
отговор Сигнализирай
4
БЛАГОДАРЕНИЕ НА
преди 1 година
Харесвам 7 Не харесвам 10
Криптото си купих 4 апартамента . 2 в София . 1 в Пловдив и 1 в Сл. Бряг. Направих си бизнес на стойност 500 хил лв. който ми вади по 150 000 на година. Работя по 1 ден в седмицата и с нетърпение чакам дъното което ще е на около 10 000 $ за бройка да мога да влезна пак в пазара и тоя път да се пенсионирам не само аз а и двете ми невръстни деца !!!
отговор Сигнализирай
3
Анонимен
преди 1 година
Харесвам 9 Не харесвам 5
пук-пук балонче! Купувайте още, биткоини, етери, нам си кво! днес имаш 100, утре милиони, юруш народе на маслините!
отговор Сигнализирай
2
Анонимен
преди 1 година
Харесвам 8 Не харесвам 0
Kвo cтa'a crлoбkaтa, geбeлaтa Hacтa ycnя ли ga oбъpнe kpиnтoтo в goлapи?
отговор Сигнализирай
1
Анонимен
преди 1 година
Харесвам 11 Не харесвам 4
Тези измишльотини, кога ще ги забранят?
отговор Сигнализирай
Новини