BGONAIR Live

Дара може да се откаже от "Евровизия" заради хейта, ще мисли


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

57
абе
преди 4 месеца
Харесвам 14 Не харесвам 3
таз мома сега го играе обидена хахаха , е до сега не знаеше ли какво е мнението на харата за нея . иначе талант може и да има , но не е в пеенето
отговор Сигнализирай
56
Kiril
преди 4 месеца
Харесвам 8 Не харесвам 2
Ставай и с мащай
отговор Сигнализирай
55
анонимен
преди 4 месеца
Харесвам 6 Не харесвам 2
Тая е представителнна извадка за повечето българки, така че няма лошо да ни представя
отговор Сигнализирай
54
Vol'Jin
преди 4 месеца
Харесвам 0 Не харесвам 2
Ми се да знам както се пее в друга популярна песен....момичето е с чар .... И най-вероятно модерните поп трендове налагат определена стилистика ....която може и да е много сбъркана, ама от опит глава не боли....като го сбъркаш после ще го направиш как трябва....Дара требва да е .... https://m.youtube/watch?v=-ScjucUV8v0&list=RD8QSgNM9yNjo&index=2&pp=8AUB0gcJCZEKAYcqIYzv
отговор Сигнализирай
53
анонимен
преди 4 месеца
Харесвам 12 Не харесвам 1
кой го гледа тва
отговор Сигнализирай
52
анонимен
преди 4 месеца
Харесвам 18 Не харесвам 1
Тая не работеше ли в Кауфланд бе?? Кога и пропя??
отговор Сигнализирай
51
Vol'Jin
преди 4 месеца
Харесвам 0 Не харесвам 3
"Не ме стопляте какво ви казвам - това е конкурс за популярна песен ....нещо като ъпгрейдват вариант на "Златния Орфей" , и не го забравяйте това и в стилистиката на конкурса Дара ще пее поп! И то малко сбъркан поп, което не е лошо...."
отговор Сигнализирай
50
анонимен
преди 4 месеца
Харесвам 4 Не харесвам 1
49
анонимен
преди 4 месеца
Харесвам 6 Не харесвам 0
Няма лошо умнитутка да ни представя. Да видят хората какви са в България.
отговор Сигнализирай
48
Добрият самарянин с
преди 4 месеца
Харесвам 3 Не харесвам 15
ДАРА Е ПРЕКРАСНА!Дара е звезда от световна величина!В България всяка втора КИФЛА пее с оная си работа, мечтае да е Мара-духачката и тъпо си въобразява, че може да надмине ДАРА.Няма как, жалки порно-пуйки!ДАРА Е СРЕД ПЕТТЕ НАЙ-ВЕЛИКИ В ПОП_МУЗИКАТА_БГ.Но както е казал Елин Пелин: "Ако в България някога се роди гений, той ще е геният на завистта, злобата и омразата."Изразът подчертава тенденцията в обществото да се омаловажава таланта и да се толерира завистта към успелите и можещите ...
отговор Сигнализирай
Новини