BGONAIR Live

Дара може да се откаже от "Евровизия" заради хейта, ще мисли


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

77
оркестър без име
преди 4 месеца
Харесвам 2 Не харесвам 0
Абе защо ще ме правят мене на *** от бе Велко
отговор Сигнализирай
76
Анонимен
преди 4 месеца
Харесвам 14 Не харесвам 0
75
!
преди 4 месеца
Харесвам 24 Не харесвам 1
Какво значи хейт? Според мен нейното идпълнение беше едно от най-слабите. Откога изказване на откровенно мнение е хейт и нямаме ли вече право да се изказваме?
отговор Сигнализирай
74
Давам мозък под наем
преди 4 месеца
Харесвам 6 Не харесвам 0
главно за мислене! Ха ха ха!
отговор Сигнализирай
73
анонимен
преди 4 месеца
Харесвам 29 Не харесвам 0
Даре, ти Нямаш талант ,Нямаш глас , имаш атрактивна визия , имаш късмет ,че някак те навряха в кликата на вездесъщите. Михаела Маринова е Певицата ! -страхотен глас ,но в наше време трудно се пробива с талант ,требе и "още нещо" каза катето евро навремето и си кара и до днес - певица лие -не,актриса ли е - не ,ала е навсякъде
отговор Сигнализирай
72
анонимен
преди 4 месеца
Харесвам 16 Не харесвам 1
Умишлено в Бг се потъпкват качествените хора и се изтикват *** напред.Прави им удоволствие да убиват талантите в тая страна и да дразнят хората.
отговор Сигнализирай
71
анонимен
преди 4 месеца
Харесвам 3 Не харесвам 11
Която и да е, ще има хейт.
отговор Сигнализирай
70
анонимен
преди 4 месеца
Харесвам 22 Не харесвам 0
Това не е хейт, а голата истина.
отговор Сигнализирай
69
анонимен
преди 4 месеца
Харесвам 11 Не харесвам 1
Предлагам да се изпрати Драго чая.Само той може да ни представи чудесно.Тъкмо е поотслабнал.Ще изпее нещо на Лили Иванова и ще сме първи.
отговор Сигнализирай
68
Димо
преди 4 месеца
Харесвам 22 Не харесвам 0
Откажи се! Вотът на публиката е с 60% по висок за Мона, а победител в ЕВровизия печели с гласът на публиката, а не с жури. Това е причината за хейта. Победител си само и единствено за журито, но не и за публиката. Кое е по-важно за теб?
отговор Сигнализирай
Новини