BGONAIR Live

Дара може да се откаже от "Евровизия" заради хейта, ще мисли


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

47
Vol'Jin
преди 4 месеца
Харесвам 4 Не харесвам 0
" Чекай сега ти остави ония лаф 30000 Евровизия и ходихме да биеме журито .... то и Лена спечели Евровия със Сателит .... Дарето к'во и има? Плюс това пие бира и е рекламно лице на Туборг. Шшш ей я по-съвременно.... Нидейтее прави цирк уааа" https://m.youtube/watch?v=8QSgNM9yNjo&list=RD8QSgNM9yNjo&start_radio=1&pp=ygUObGVuYSBzYXRlbGxpdGWgBwE%3D
отговор Сигнализирай
46
от витрината
преди 4 месеца
Харесвам 7 Не харесвам 0
о ужасТ , ми ся
отговор Сигнализирай
45
анонимен
преди 4 месеца
Харесвам 17 Не харесвам 1
БезДара по-добре да мълчи, пеенето не
отговор Сигнализирай
44
ицко
преди 4 месеца
Харесвам 18 Не харесвам 0
не се отказвай даре , нека народа се посмее
отговор Сигнализирай
43
анонимен
преди 4 месеца
Харесвам 14 Не харесвам 1
какви са тези джуки реклами със стоичков ти певица ли си или *** откажи сенавреме и не се излагаи повече
отговор Сигнализирай
42
THE BEST
преди 4 месеца
Харесвам 8 Не харесвам 4
ЕВАЛА! Браво на ДАРА! Каквато й да я изкарват, поне чете и вижда какво е отношението към нейната победа... Де и политиците да четяха поне на половина... Да видят на какво дередже са... И какво трябва да правят...
отговор Сигнализирай
41
ОФ !
преди 4 месеца
Харесвам 19 Не харесвам 2
"Най-обидното е недоверието към таланта ми, това е най-обиждащото. ЗА КОЙ ТАЛАНТ ГОВОРИ ЩОТО В ПЕЕНЕТО ИЧ Я НЕМА :) я мечовците да кажат
отговор Сигнализирай
40
Vol'Jin
преди 4 месеца
Харесвам 1 Не харесвам 0
"А па вие - наит елфчето не може да носи на хейт , може ли да сте такива гааадняри....."
отговор Сигнализирай
39
Vol'Jin
преди 4 месеца
Харесвам 4 Не харесвам 5
"Не бе Даре що си го слагаш , те си искат Софка на Евровизия, ама Софка вече беше.... "
отговор Сигнализирай
38
тази тежко
преди 4 месеца
Харесвам 17 Не харесвам 4
гримирана кифла не осъзнава,че може да си купи конкурс, но насила хората няма да я харесат.
отговор Сигнализирай
Новини