BGONAIR Live

Демокрация ли - питайте българите


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

1
getmans1
преди 12 години
Харесвам 36 Не харесвам 3
Пресконференцията която гледах, показа един усмихнат, щастлив и доволен Станишев. Такъв не бях го виждал, за да се радва така или само страданието Борисово е причина или е в дъното на заверата.Както и да е, щом от всички страни изглежда мръсно, значи си е мръсно.
отговор Сигнализирай
Новини