BGONAIR Live

В "Пирогов" пак протестираха


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

2
гъба пироговка
преди 19 години
Харесвам 0 Не харесвам 0
НА 21 ЮНИ В 14 ЧАСА ОТ "ПИРОГОВ" ТРЪГВА ВЪОРЪЖЕН СЪС СПРИНЦОВКИ "ЛЕЧЕБЕН ПОХОД НА БЕЛИТЕ ПРЕСТИЛКИ"! ЩЕ ЛЕКУВАМЕ МИН. НА ЗДРАВЕОПАЗВАНЕТО , МИН.СЪВЕТ И ПАРЛАМЕНТА ! КАНИМ ВСИЧКИ КОЛЕГИ И ГРАЖДАНИ ДА ЗАЩИТИМ ЗДРАВЕОПАЗВАНЕТО И СЕБЕ СИ !
отговор Сигнализирай
1

преди 19 години
Харесвам 0 Не харесвам 0
to se e videlo 4e s dobro niama da vi obarnat vnimanie ami zimaite skalpeliti i skalpiraite VOZDOVETE I KRALETE stanisev i dogan
отговор Сигнализирай
Новини