IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec Megavselena.bg
BGONAIR Live

Тръмп подписа указ срещу "Обамакеър"


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

14
Иванчо
преди 8 години
Харесвам 46 Не харесвам 16
То е било същото като при нас и комунистите от БСП - взимат и крадат от имащите и ги дават на некадърниците. Работил не работил , плащал данъци или не плащал - всички да взимат пенсия и всички да ползват безплатни медицински услуги. Това беше при сметлия комунизъм. Но видяхме докъде снигна
отговор Сигнализирай
13
Анонимен
преди 8 години
Харесвам 50 Не харесвам 1
Байно,защо трябва да ме интересува,че някой не намира начин да се грижи за себе си?Не станаха ли твърде много тарикатите?Как така става,хем5проц.безработица,хем 90 мил. Да получават социална помощ!
отговор Сигнализирай
12
Анонимен
преди 8 години
Харесвам 61 Не харесвам 9
"Законът дава възможност на всички американци да имат здравна застраховка"Принуждава всички американци да сключат такава, независимо дали могат да си я позволят или не. А здравните застраховки на Запад са толкова скъпи, че често превишават като разход и наема (около 20% от брутния доход, без да покриват всички медицински разходи). Ако американецът не може да си позволи това, е длъжен да плаща ГЛОБИ, също страшно високи, за здравната застраховка, която НЯМА. Това е абсурд.
отговор Сигнализирай
11
Анонимен
преди 8 години
Харесвам 63 Не харесвам 6
И какво получава срещу здравната си осигуровка работещият българин? Правото да доплаща - още, и още, за всичко!Не мисля, че това е нормално.Болен и беден.... по-добре е да си умрял.
отговор Сигнализирай
10
До 16
преди 8 години
Харесвам 48 Не харесвам 1
Една такава *** на хранилка е 13.Мърси света и пълни тоалетните...
отговор Сигнализирай
9
Анонимен
преди 8 години
Харесвам 69 Не харесвам 3
"Който не работи не трябва да яде". За дрОгарете роме и мексиканци на майчин език - "Нанай бути, нанай таха маро"
отговор Сигнализирай
8
Анонимен
преди 8 години
Харесвам 98 Не харесвам 3
Ето така се изпълняват предизборни обещания! От първия ден. А нас еена партия ни баламосваше, че като дойде на власт, ще направи доходите средноевропейски. И кво? Два пъти беше и излъга най долно. А тиквата като го попитаха веднъж, каза: Не сме обещавали такова нещо! Обещахме замразяване на заплатите само.
отговор Сигнализирай
7
Анонимен
преди 8 години
Харесвам 34 Не харесвам 11
До Анонимен 6гледай "мързеливите" да не ти дойдат от към гърба..
отговор Сигнализирай
6
Анонимен
преди 8 години
Харесвам 33 Не харесвам 12
До Анонимен 6гледай "мързеливите" да ни дойдат от към гърба...
отговор Сигнализирай
5
Анонимен
преди 8 години
Харесвам 87 Не харесвам 9
Трьмп както и Путин ще си гледат дьржавите и няма да се занимават с цветни революции като Хилари и Обама така,че ставайте от компютрите запретвайте рькавите и почвайте да работите АВАНТАТА свьрши
отговор Сигнализирай
Новини