IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec Megavselena.bg
BGONAIR Live

Помпео разкри: САЩ бие черния печат на съдия Андон Миталов


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

472
Анонимен
преди 5 години
Харесвам 46 Не харесвам 2
А бе американска им работа... И сръбската певица Цеца Великович е с черен печат, преди 4-5 дни имаше статия тук в сайта.
отговор Сигнализирай
471
Анонимен
преди 5 години
Харесвам 55 Не харесвам 6
Браво на Андон Миталов. Отсъдил е безпристрастно и не се е превърнал в американска подложа.Браво на съдията.
отговор Сигнализирай
470
Гост
преди 5 години
Харесвам 56 Не харесвам 4
Излагат се. До такава дребнавост и жалки похвати ли опря великата държава САЩ? Къде ще му бият черен печат? Как ще му вземат паспорта? Той искал ли е виза, че да му откажат? Смешна работа.
отговор Сигнализирай
469
Анонимен
преди 5 години
Харесвам 45 Не харесвам 2
Съдията е виновен шото не е играл така как му свирят. Не че е нарушил закона. Ако не е нарушил закона не е корумпиран, нали. Ако е нарушил закона е корумпиран и пак е виновен. Параграф 22.
отговор Сигнализирай
468
ЛЯВ
преди 5 години
Харесвам 55 Не харесвам 3
За пореден път ми САЩ доказаха "величието"си.САЩ с цялата си икономическа и военна мощ, демократична система, институции, наука ... извършиха велико действие - сложиха печат. На кой? На някакъв съдия. Дори не е някакъв ръководител от ВСС.Мислех че поне те са могли да видят министър създал усливия за неолащабе на 500 мил данък. Но какво им пука на САЩ за това?Напънала се планината и родила мишка
отговор Сигнализирай
467
Анонимен
преди 5 години
Харесвам 53 Не харесвам 0
Като го гледате тоя, охранения, смятате ли, че ще тръгне срещу нашите ш0пари?! Дебелак дебелаку корупция не вади!
отговор Сигнализирай
466
Анонимен
преди 5 години
Харесвам 34 Не харесвам 12
Ей тия комунисти , само черепи и кости останаха и пак ербап.
отговор Сигнализирай
465
Анонимен
преди 5 години
Харесвам 57 Не харесвам 1
Да се смее ли човек, да плаче ли!? Ама какво се чудя 3 милярда са си 3 милярда.
отговор Сигнализирай
464
Бългериъ фърст
преди 5 години
Харесвам 62 Не харесвам 2
Камък ми падна от шията. След дълги безсънни нощи и душевни мъчения, довечера спокойно ще легна да спя, след като разбрах истината - не Бокьо е най-корумпирания в България, а някой си Миткалов
отговор Сигнализирай
463
Анонимен
преди 5 години
Харесвам 36 Не харесвам 9
Ако съдията е комунист е невинен, иначе е виновен. Те комунистите вина нямат.
отговор Сигнализирай
Новини