IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec
BGONAIR Live

На Антарктида: Българи откриха фосили на 90 млн. години!


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

7
Фашистки-внук.....
преди 6 години
Харесвам 1 Не харесвам 6
бъдещето на демографският Листопад бъдещето на демографският спад точно така изисква изисква забогатяването и спасението на човечествотонуждите от Нови енергийни източници трябва да включват жив човек желани човек Човек който може да просъществува без да бъде унищожен от превзели те властта по целия свят комунистите за да може да спре замърсяването на въздуха с черен мазут на 20 метра от балкона
отговор Сигнализирай
6
Анонимен
преди 6 години
Харесвам 10 Не харесвам 8
Ако пък някой ми каже как тия "екскурзианти" на г'ъз географията успяха да определят възраста на фосилите.
отговор Сигнализирай
5
Анонимен
преди 6 години
Харесвам 8 Не харесвам 2
Турчин и българин откриват македонските медии.
отговор Сигнализирай
4
batmario
преди 6 години
Харесвам 11 Не харесвам 7
Толкова знания има скрити в България нии пак на майка си в ....ходим ***.на да ринем...
отговор Сигнализирай
3
Кирчо
преди 6 години
Харесвам 7 Не харесвам 5
За мен няма как Антрактида някога да е била зелена освен, ако Антрактида е бил на друго място или оста на земята да е била изместена!
отговор Сигнализирай
2
Анонимен
преди 6 години
Харесвам 3 Не харесвам 2
защо обаче не цъфва от никъде проф. Пимпирев?!... разни други...
отговор Сигнализирай
1
Анонимен
преди 6 години
Харесвам 6 Не харесвам 6
А на територията не откриха фосили, което доказва, че фосилите са изчезнали преди 2 млрд години, защото макепитеците са ги окосили и на тяхно място са отглеждали рапица и див чесън.
отговор Сигнализирай
Новини