IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec Megavselena.bg
BGONAIR Live

Ще има разсрочено плащане на тока


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

292
Анонимен
преди 12 години
Харесвам 8 Не харесвам 1
Разсрочено плащане означава спиране на тока за определен срок, докато се плати борча. Раз-срок и оставаш без ток!
отговор Сигнализирай
291
Анонимен
преди 12 години
Харесвам 9 Не харесвам 1
Крайно време им е да се умитат тези калинки !!!
отговор Сигнализирай
290
сопол
преди 12 години
Харесвам 24 Не харесвам 0
За поредна година Бат Бойко грабна наградата Овчар На Годината. той притежава най голямото стадо в ЕС с около 7 милиона овци
отговор Сигнализирай
289
петел
преди 12 години
Харесвам 13 Не харесвам 0
пак се замазва положението!!! Пак ще плащаме т.е. ще им даваме с комисионната, *** вече разсрочено:-)Дано протестите продължат и то пред парламента!!!
отговор Сигнализирай
288
пипи
преди 12 години
Харесвам 12 Не харесвам 0
ей мазен млад невръстник, какво разсрочване, кого опъвате вие престанете вече това значи, че плащаш НИЕ КАЗАХМЕ , ЧЕ НИ ИСКАМЕ ДА ПЛАЩАМЕ - ХАЙДЕ НАРОДЕ НАПРЕД ТОВА Е ГАВРА С НАС! ЩЕЛИ ДА ГО РАЗСРОЧАТ - ДО КЪДЕ? КАКВИ СА ТИЯ СМЕТКИ РАЗПРЕДЕЛЯ; ПРЕНОСВА; ЗЕЛЕНИ - ПО ВЕЧЕ ОТ ТОВА КОЕТО ИЗПОЛЗВАШ ? АЙДЕ БЕ! С ЕДНА ДУМА - ТИ ГО ВКАРМАМ!
отговор Сигнализирай
287
Анонимен
преди 12 години
Харесвам 24 Не харесвам 0
Зaприличa ми нa Жaн Виденовaтa зимa м.февруaри 1997г.
отговор Сигнализирай
286
кожодерски услуги
преди 12 години
Харесвам 14 Не харесвам 2
ЕТ "герб" предлага кожодерски услуги!
отговор Сигнализирай
285
11.09.2007
преди 12 години
Харесвам 0 Не харесвам 1
Република България, като ангажирана страна по Протокола от Киото и поради задълженията ни в ЕС, последователно въведе и продължава да въвежда различни дългосрочни стимули и преференции за използването на възобновяеми енергийни източници (ВЕИ). Като първа стъпка в тази насока е решението за преференциална изкупна цена на електроенергията, произведен от слънчеви (фотоволтаични) електроцентрали: Съгласно това решение изкупната цена за централи до 5 kW е 782 лв./MWh, а над 5 kW - 718 лв./MWh.
отговор Сигнализирай
284
Анонимен
преди 12 години
Харесвам 19 Не харесвам 6
Не искате Белене - това ви чака... Отчисления за Цветелина Бориславова, Иво Прокопиев, Николай Вълканов, Вальо Златев... - най-мащабни собственици на мощности "зелена енергия". Отчисления и на братския американски бизнес за ТЕЦ-овете Марица...Честито мухльовци, догодина ще си продавате апартаментите за да са платите тока...Всеки народ си заслужава управниците и съдбата, българският повече от всички останали.
отговор Сигнализирай
283
Somebody
преди 12 години
Харесвам 17 Не харесвам 0
Кога ще се протестира отново?
отговор Сигнализирай
Новини