IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec Megavselena.bg
BGONAIR Live

Колко пъти още трябва да наритат ГЕРБ?


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

223
Гласоподавател
преди 12 години
Харесвам 19 Не харесвам 2
Или с други думи:"Какво още трябва да направим/инсценираме / подхвърлим за да спрете да подкрепяте ГЕРБ и да дойдем и ние малко на власт ?"
отговор Сигнализирай
222
Анонимен
преди 12 години
Харесвам 21 Не харесвам 4
То и вас не сме ви забравили,БКП...
отговор Сигнализирай
221
НИЕ ПОМНИМ !!!
преди 12 години
Харесвам 29 Не харесвам 5
ПРАВ Е ЗА КЪСАТА ПАМЕТ.... МНОГО ОТ ХОРАТА СЯКАШ ЗАБРАВИХА УНИЗИТЕЛНАТА КУПОННА СИСТЕМА ВЪВЕДЕНА ИМЕННО ПО ВРЕМЕ НА ТЯХНОТО УПРАВЛЕНИЕ !!!!!!!!!!!!!!
отговор Сигнализирай
220
Анонимен
преди 12 години
Харесвам 25 Не харесвам 6
Големи мъже това, БСП-то, как само наритват съперниците си. Сергей ли ви води в наказателните акции по наритване?
отговор Сигнализирай
219
Христо
преди 12 години
Харесвам 23 Не харесвам 5
Няма обаче да забравим и провалите на БСП последните 23 години, някои от тях съизмерими с национални катастрофи... Само дядо ми колко милиони е загубил 97-***, сега живее като мишка...БСП е доста вредна за България, ако не беше тя сега щяхме да сме много по-добре
отговор Сигнализирай
218
ДИНКО
преди 12 години
Харесвам 0 Не харесвам 10
Много се писа че Тиквуня бил "***".Да се начуди човек мутра-***,баси комбинацията.То като го погледне човек на първо четене друго ще си помисли.Той цепи мрака????
отговор Сигнализирай
217
Алеко Константинов
преди 12 години
Харесвам 5 Не харесвам 2
И едните са маскари и другите са маскари. ГЕРБ, МЕРБ, БСП, МСП, ДПС,СДС, и други няколко буквени абревиатури са опасни за здравето на хората.
отговор Сигнализирай
216
Гьон Сурат
преди 12 години
Харесвам 17 Не харесвам 4
На хората не им е къса паметта. Да, с това увеличение на пенсиите в последния момент си спомняме едни други, дето ги дигнаха в последния момент, но затова пък и преди него нищо не бяха направили.Да, с това намаление на тока не оправяме сметките, но пък се сещаме за майките на всички, заради които сметките станаха такива.Да мнозинството се държи така, все едно хората по улиците не ги засяга. А БСП се държи така, все едно не е виновна за болката на хората, а даже им е отворила очите.
отговор Сигнализирай
215
Анонимен
преди 12 години
Харесвам 15 Не харесвам 5
като цяло изплува червената конспирация,София,Варна после Пловдив,много пари някой от Русия наля в червена пропаганда тук.....върнаха ни в първи клас
отговор Сигнализирай
214
Анонимен
преди 12 години
Харесвам 3 Не харесвам 0
Тази новина, не е за раздел политика, за раздел крими е! Всяка новина свързана с политиците управлявали ни досега, трябва да е там.
отговор Сигнализирай
Новини