BGONAIR Live

Почина Ибрахим Татарлъ


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

71
Ала Хму Лапа
преди 13 години
Харесвам 4 Не харесвам 3
браво на тоя фес..да е жив и здрав..и всички покрай него!!!!
отговор Сигнализирай
70
ТУРЧИН
преди 13 години
Харесвам 5 Не харесвам 5
ДО 82 ТИ ЯВНО НЯМАШ ХАБЕР ОТ СВЕТА.НАШИТЕ БЪЛГАРИ В ЕС ЗА КОГО РАБОТЯТ ЗНАЕШ ЛИ-ЗА ТУРЦИТЕ
отговор Сигнализирай
69
Анонимен
преди 13 години
Харесвам 6 Не харесвам 2
SICHKITE OT BSP I DPS PRI NEGO DA HODQT
отговор Сигнализирай
68
ТУРЧИН
преди 13 години
Харесвам 6 Не харесвам 13
***! Булга-а-р!( Бай *** в банята). Лицата на европейците изразяват най-вече съжаление: Те, по всяка вероятност, приеха моя другар за някой новодошел, непостъпил още в лудница възточен човек.Чуждото пространство поражда една болезнена мнителност у българина, която се проявява най-вече по отношение на институциите в цивилизования свят. Недоверчивото отношение е заложено още в самото начало на пътуването. В хотела във Виена (Бай *** пътува ) слугите са деликатно отклонени от дисагите, а съветът да предаде розовото масло на касата предизвиква насмешливо съжаление за подобна наивност: Чудн
отговор Сигнализирай
67
Анонимен
преди 13 години
Харесвам 12 Не харесвам 1
Скоро и комунистите ще пратим при него да не си развалят коалицията.
отговор Сигнализирай
66
до ТУРЧИН
преди 13 години
Харесвам 13 Не харесвам 5
Българина и сега е европеец, но турчина никога няма да му позволят да стане такъв.
отговор Сигнализирай
65
Анонимен
преди 13 години
Харесвам 7 Не харесвам 2
Волен ибрика днес е в траур!!!
отговор Сигнализирай
64
ТУРЧИН
преди 13 години
Харесвам 3 Не харесвам 6
тенденция към тезисност в образа на героя и стилова ориентация към езика на художествената литература. В първата част проблемът във всички очерци е един и същ необразован и некултурен българин пътува в чужбина с търговска цел и попада в комични и конфузни ситуации поради непознаването на европейската култура и нормите на поведение, от които се измъква благодарение на агресивността и нахалството си. Във втората част се говори за това, какво би станало, ако същият този, лишен от възпитание и образование егоист реши да направи политическа кариера, да участва в изборите или пък да издава вестник.
отговор Сигнализирай
63
Гешев
преди 13 години
Харесвам 5 Не харесвам 1
ДПС е руска креатура. МВР е руско Устройство. България е Руският Троянски кон в НАТО и ЕС.
отговор Сигнализирай
62
ТУРЧИН
преди 13 години
Харесвам 7 Не харесвам 13
българина никога няма да стане европеец ,винаги ще си остане БАЙ *** С ДИСАГИТЕ
отговор Сигнализирай
Новини