IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec Megavselena.bg
BGONAIR Live

FT: България нанася удар на Русия за "Южен поток"


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

66
Анонимен
преди 11 години
Харесвам 4 Не харесвам 8
Е, и какво? Да налея на руснаците 3,5 млрд долара, за да им се подмажа да идват на море ли? Няма да стане. Айде па да видиме как ше се откажат от евтиното море сичките 50%.
отговор Сигнализирай
65
До Иво
преди 11 години
Харесвам 10 Не харесвам 2
Не знаеш възможностите на руснаците. От както дойде путин на власт, всеки обиновен работник, може да си позволи да ходи в Египет, Гърция, Турците. За богатите руснаци пък какво да ти кажа - имат имоти в Кан и Сен Тропе.
отговор Сигнализирай
64
Уше
преди 11 години
Харесвам 4 Не харесвам 1
300 лв на месец за агитатори на партиите по форуми и кафета.ГЕРП-300лвБСП-200лвДПС-степендияит.н.т
отговор Сигнализирай
63
до Иво
преди 11 години
Харесвам 11 Не харесвам 0
Приятел не познаваш манталитета на руснаците явно,България трябва да си защитава интересите ,но няма кой в София само за проекти,точене,заменки и манекенки мислят крайно време е столицата да се премести в Търново.
отговор Сигнализирай
62
Анонимен
преди 11 години
Харесвам 15 Не харесвам 3
"FT: България нанася удар на Русия за "Южен поток"...Марионетният режим на София си направи харакири в угода на банкерите от Уолстрийт. Не че и те ще спечелят нещо - най-много един голям руски х.й.
отговор Сигнализирай
61
Анонимен
преди 11 години
Харесвам 2 Не харесвам 5
До до 79 И какво е общото между спирането на ЮП и ходенето на море, ***?
отговор Сигнализирай
60
Иво
преди 11 години
Харесвам 4 Не харесвам 6
До до 79Я па ти. И защо мислиш, че руските туристи ги боли фара за южен поток и няма да дойдат да си печат задниците на евтиното ни черноморие? Няма вечени приятели, има вечни интереси. Нашия проблем е, че определена шайка си защитава добре интересите за сметка на целокупния ни народ а ние сме овце и ги търпим.
отговор Сигнализирай
59
до 79
преди 11 години
Харесвам 9 Не харесвам 1
50 % от туристите са руснаци само този факт дали ти стига да се позамислиш *** ???
отговор Сигнализирай
58
Анонимен
преди 11 години
Харесвам 5 Не харесвам 10
Лошото е ,че и по Руските медии главен виновник се посочва България------------Така ли? Кое е толкова лошо?Какво ме боли мене за руската пропаганда?
отговор Сигнализирай
57
Баста
преди 11 години
Харесвам 8 Не харесвам 2
Ако по тръбата ще тече само газ защо да нямаме тръба ,не разбирам защо ни се месят ,но най главния въпрос е Защо България го отнася за замразяването на проекта какви са тези заглавия колеги. ЕС спира проекта Сърбия също каза ,че преустановява строежа ,а си измиват ръцете с нас ????Къде са нашите политици ,ПР -и и сумати чиновничета организации и други *** на бюджетна издръжка!?Лошото е ,че и по Руските медии главен виновник се посочва България ?Само заради тази издънка тотална чистка !!!
отговор Сигнализирай
Новини