IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec Megavselena.bg
BGONAIR Live

В Испания: Борисов разследван за пране на пари. Той: Координирана атака


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

475
Тъп
преди 5 години
Харесвам 21 Не харесвам 18
В Испания нямат БСП. Не съм чул да имат ***-журналисти. В Испания нямат министри, които да сили шофьори на мафиози.
отговор Сигнализирай
474
Не се излагайте
преди 5 години
Харесвам 8 Не харесвам 10
Нашето Всичко да не е кокошкар някакъв? Нима би се задоволил само с някакво къщенце и претакане на жалки милиончета? Как пък ще остане по-назад от светлия пример на разни африкански диктатори, които не мирясват, докато не осмучат от страната си няколко милиарда. Царвуля, синчетата му и глутницата около тях не ви ли изкасапиха яко навремето? Няма Светиня Му да остане по-назад от тях, ама ха.
отговор Сигнализирай
473
Анонимен
преди 5 години
Харесвам 15 Не харесвам 20
Комунистът Бойко Борисов се провали като всеки комунист. ГЕРБ/ДПС е мафия!
отговор Сигнализирай
472
Анонимен
преди 5 години
Харесвам 2 Не харесвам 2
Кое е верното
отговор Сигнализирай
471
Анонимен
преди 5 години
Харесвам 7 Не харесвам 12
Никоя служба, власт, прокуратура, полиция не ме е потърсила да ме пита това вярно ли е.Че смеят ли?Но и аме е прав - без конкретни доказателства, няма нищо.
отговор Сигнализирай
470
очакваше се
преди 5 години
Харесвам 9 Не харесвам 20
Ех баце, що ти требва да се захващаш с Божков? Пред него си като учениче, всички ви ще затрие сега, и с основание.
отговор Сигнализирай
469
Анонимен
преди 5 години
Харесвам 11 Не харесвам 15
отвратително е когато бесепе си карат мерцедесите към вилите си по аутобаните за Гърция, Аутобани построени лично от нашия дълбоко унижаван пърдиен и дървен ръководител, другият Тиквосов
отговор Сигнализирай
468
Анонимен
преди 5 години
Харесвам 20 Не харесвам 8
Гадев, гадев грипен е. Какво става , кога ще връщаш рублите.
отговор Сигнализирай
467
Северна Корея
преди 5 години
Харесвам 10 Не харесвам 20
До ИстуканВиж какво калинке /Тонка, Странджа/.Боко защо е охранявал Тодор Живков до смърта му, сигурно защото е демократ или мрази комунистите.Да не говорим, че грам не разбира от управление на държава и се държи като пълен ***.Кого ще обвиниш още калинко, Симеон Велики, хан Кубрат, цар Калоян....кой още.
отговор Сигнализирай
466
Анонимен
преди 5 години
Харесвам 14 Не харесвам 19
Тук вече на ББ му се спече доста неприятно. Става въпрос за наистина независимо разследване в страна от ЕС, Май ще се наложи да си кажем сбогом с бащицата на нацията.
отговор Сигнализирай
Новини