BGONAIR Live

Станишев с втори мандат


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

135
....из дневниците на
преди 17 години
Харесвам 0 Не харесвам 0
Не са една и две социологическите подлости на Сънчо и брат му Андрей. Продавачи на въздух! Как ги сбра Господ! Даже Мира Янова казала: Срам ме е, че съм социолог! Част от колегите напоследък се грижат прекалено много да са удобни.
отговор Сигнализирай
134
....из дневниците на
преди 17 години
Харесвам 0 Не харесвам 0
Не са една и две социологическите подлости на Сънчо и брат му Андрей. Продавачи на въздух! Как ги сбра Господ! Даже Мира Янова казала: Срам ме е, че съм социолог! Част от колегите напоследък се грижат прекалено много да са удобни.
отговор Сигнализирай
133
Студент
преди 17 години
Харесвам 0 Не харесвам 0
П.П.До хората по-долу, които призовават към емиграция при нов мандат на Сер-Гей(де факто на Доган)- никъде няма да ходим, а вземаме по един калашник и избиваме всичките ***, гласували за Б(*П.След това България тръгва напред, защото триумвиратът между пенсионери, *** и турци се разпада.
отговор Сигнализирай
132
горедолу
преди 17 години
Харесвам 0 Не харесвам 0
АНАЛизаторите тръгнаха!..
отговор Сигнализирай
131
Студент
преди 17 години
Харесвам 0 Не харесвам 0
@млад пенсионерКак да ти го обясня по-просто мой човек?!Ако "интелигентните пенсионери" дадете втори мандат на Станишев да знаете, че ще има две паралелни правителства.В едното ще сте пенсионерите, *** и турците, а в другите ще сме българите.При нас се въвежда капиталова пенсионна система и се отменя държавното осигуряване.При вас ще се мре от глад, защото няма да има кой да бачка.Дъртите съсипахте България и идва време да си платите.
отговор Сигнализирай
130
в русия съм в русия
преди 17 години
Харесвам 0 Не харесвам 0
Лек ти път,другарю Станишев!И не се обръщай назад!:)))
отговор Сигнализирай
129
Ха ха ха
преди 17 години
Харесвам 0 Не харесвам 0
СТАНИШЕВ НЯМА ДА ИМА ВТОРИ МАНДАТ.Това е сигурно, независимо от поръчковите изследвания и верните на партията кадри които пишат в този форум/защото замо верни активисти могат за напишат такива глупости ,а и да опитат да изглеждат интелигентно мотивирани/ От дълги години в България има приемственост в управлението.ЕДНИ НЕКАДЪРНИЦИ СМЕНЯТ ДРУГИ.И то защото първите са си *** мястото ,а тия новите са избрани защото са ги критикували най яростно преди изборите. Имаше едно лого ,което е много на място сега "КОИТО И ДА СПЕЧЕЛИ - НИЕ ГУБИМ"
отговор Сигнализирай
128
kratunkov
преди 17 години
Харесвам 0 Не харесвам 0
пътуване за никъде............
отговор Сигнализирай
127

преди 17 години
Харесвам 0 Не харесвам 0
bago sita komonisti4eski
отговор Сигнализирай
126

преди 17 години
Харесвам 0 Не харесвам 0
111, ти нищо не каза. кьде го бьркаш Станишев сьс 90те години ?той тогава е бил ученик и вьобще защо слагате всички под общ знаменател? а колкото за младежите, от Парламента в Швейцария, мене ме убеждаваха, аз който сьм бьлгарин, колко много кадри и добри има вьв Бьлгария, и как Швейцария щала да наема. така че незнам кой льже, Швейцарците или Бьлгарите? защо все се опитват да им набиват комплекси на тези младежи? аз сьс сигурност знам от преподаватели в университет климент охридски, че студентите допускат много граматически грешки и това е доста лошо, но това не им пречи да бьдат умни и да могат да се справят с всичко. А аз искам да питам студентите..как допускате грешки на бьлгарски ? когато не знаете една дума как се пише я кажете в множественно число и така ще се насочите.
отговор Сигнализирай
Новини