BGONAIR Live

Станишев с втори мандат


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

105
социолог
преди 17 години
Харесвам 0 Не харесвам 0
Спор няма,това са най добрите аналнизатори.Добра позиция са заели.
отговор Сигнализирай
104
BenSherman
преди 17 години
Харесвам 0 Не харесвам 0
Алоо днес.бг колко получавате за тези "новинки"
отговор Сигнализирай
103

преди 17 години
Харесвам 0 Не харесвам 0
еееее,чул те Господ
отговор Сигнализирай
102
sa samoubiq
преди 17 години
Харесвам 0 Не харесвам 0
българийо за тебе те умряха
отговор Сигнализирай
101
Баш Майстора
преди 17 години
Харесвам 0 Не харесвам 0
Айде почнаха поръчковите комунистически социологически проучвания.
отговор Сигнализирай
100

преди 17 години
Харесвам 0 Не харесвам 0
*** пенсионери, само дъртите без образование гласуват за тия нещастници
отговор Сигнализирай
99

преди 17 години
Харесвам 0 Не харесвам 0
Станишев, кой те види да те ненавиди!
отговор Сигнализирай
98
GEORGI MARKOV
преди 17 години
Харесвам 0 Не харесвам 0
DOKOGA SHTE TARPITE PRESTAPNO KEGEBISTKITE NAVLECI DA SASIPVAT I OGRABVAT BALGARIA ??! BALGARINO , TI VECHE SI EVROPEEC P R O G L E D N I !!!
отговор Сигнализирай
97
маргинал-гласоподава
преди 17 години
Харесвам 0 Не харесвам 0
В момена се бие по челото и си вика:Е.бах ти държавата ,щом аз съм и министър-председател,а и втори мандат ще ме избират!Малко им е, още може да се краде....
отговор Сигнализирай
96
демократ
преди 17 години
Харесвам 0 Не харесвам 0
Игриви очички, недостижима летва и за Хитър Петър, и за Настрадин Ходжа, примамливи устенца, мечта за всеки гей, предполагам, никаква професионална биография, спомени за него на състудентите му от Москва, които са по-смешни и от самия Сергей, неуредено семейно положение, кофти генетичен фонд... това ни е премиерчето. Време е или да се примирим, че ще го изтраем още малко, или пък да се ядосаме и да го изпратим в орбита с един як шут.
отговор Сигнализирай
Новини