BGONAIR Live

Протест на „Възраждане” и „Левицата”, искат оставка на кабинета


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

458
Хахахаааааа
преди 3 години
Харесвам 17 Не харесвам 6
Они искат...м.а само мутрафонова им пуска
отговор Сигнализирай
457
Анонимен
преди 3 години
Харесвам 19 Не харесвам 4
Националистите от Възраждане + социалистите от Левицата = Национал-социализъм.
отговор Сигнализирай
456
Хахаха
преди 3 години
Харесвам 12 Не харесвам 3
Кой на кого изгони феновете...*** на левипутинофили или обратно
отговор Сигнализирай
455
Анонимен
преди 3 години
Харесвам 15 Не харесвам 2
До 562. Не думай, сакън! Ако тези на протеста са "нормалните хора", много яко сме го закъсали. Дори не Магат да кажат за какво точно протестират, най-много да изпапагалстват нещо малоумно.
отговор Сигнализирай
454
Анонимен
преди 3 години
Харесвам 14 Не харесвам 2
Може би ще гледаме нов юмручен преврат на Радев. Този път, Деса ще развие червеното знаме, с гола гърда пред камерите...
отговор Сигнализирай
453
Анонимен
преди 3 години
Харесвам 25 Не харесвам 14
Русия е заплаха за мира в света. Българският парламент гласува за тази резолюция. Путин постави България в списъка на враждебните страни. Митрофанова трябва да получи "персона нон грата" и да напусне България, заради многобройните обиди към България и българския народ.
отговор Сигнализирай
452
Българин
преди 3 години
Харесвам 19 Не харесвам 12
Копейкин взе субсидията покрай приема на руското посолство. През седмицата при гласуванеъо на кабинета беше мижав и терес.
отговор Сигнализирай
451
до 581
преди 3 години
Харесвам 8 Не харесвам 13
Статия от днес: ,В Германия искат още улеснения за ЛГБТИ+ общността" МОже да отидеш там. Може да отидеш и на Кенсингтън Аве във Филаделфия. Все хубави места
отговор Сигнализирай
450
Анонимен
преди 3 години
Харесвам 21 Не харесвам 9
Русия носи само бедност, безправие и войни.Русопутинофилите могат да заминт за любимата си Русия. Путин веднага ще ги прати на фронта, да се биятсрещу Украйна, за"матушка Русия.
отговор Сигнализирай
449
Анонимен
преди 3 години
Харесвам 15 Не харесвам 8
ЛЕвИцЪтъ и игнаждане, по-голяма шега от това не бях чувал. Виждал съм повече хора на детски рожден ден. Жалки стотинкаджий.
отговор Сигнализирай
Новини