BGONAIR Live

Протест на „Възраждане” и „Левицата”, искат оставка на кабинета


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

248
До 288
преди 3 години
Харесвам 0 Не харесвам 5
Евалата това е истината ,ще протестираме и за тебе .....
отговор Сигнализирай
247
Копейкин
преди 3 години
Харесвам 17 Не харесвам 4
Американските колонии са по-хубави от съветските, защото ми дават възможност да лъжа свободно по-интелектуално затруднените си съграждани и после да си купувам жилища със субсидиите. А ако бяхме съветска колония и говорех така срещу колонизаторите, жилището ми щеше да е в концлагер.
отговор Сигнализирай
246
Анонимен
преди 3 години
Харесвам 20 Не харесвам 11
На който не му харесва правителството на България, куфара, на гарата и в Моцква, може и при наркоманите в Сибир.
отговор Сигнализирай
245
Анонимен
преди 3 години
Харесвам 3 Не харесвам 11
Не моа да разбера тия от ППДБ... Вместо да са щастливи че са на власт, единствената им цел в живота, те тръгнали да се зъбят за некакъв протест... УмноКрасивитеПсихоДесни освен протести друго не са правели през целия си живот... Явно ги боли че те не са на улицита да протестират... хахааххахахахах Запазена Марка - УмноКрасивЖълтопаветник - протестиращ. ххахахах
отговор Сигнализирай
244
Анонимен
преди 3 години
Харесвам 16 Не харесвам 3
Какво ни предлага Костя ? Руски мир Руско блато ай сиктер това вече сме го минали и го знаем не мерси Тоя *** незабавно у затвора
отговор Сигнализирай
243
Анонимен
преди 3 години
Харесвам 22 Не харесвам 4
За това е ходил при Митрофанова - да обсъдят протеста и дъррттата да даде някоя рубла, че тия неща пари струват...
отговор Сигнализирай
242
ПОДКРЕПЯМ ВЪЗРАЖДАНЕ
преди 3 години
Харесвам 12 Не харесвам 25
Подкрепям ВЪЗРАЖДАНЕ НА 100%! Нямам възможност да дойда в София,но съм за Костадинов! Ако ми дадат оръжие,ще защитя България! Ще жертвам живота си за Родината! Аз съм родолюбец,така съм възпитан! Мойте предци са изкарвали с волове топовете на руснаците 1878 на Шипка! Мойте деца са така възпитани,макар че са малки!България няма да бъде заличена от Кирчо,Кокорчо и Буци мародера,те са за разс.ел!
отговор Сигнализирай
241
ГЪДИ
преди 3 години
Харесвам 7 Не харесвам 11
На който не му харесват хората в България, куфара, на гарата и в Брюксел, може и при наркоманите в Амстердам.
отговор Сигнализирай
240
Анонимен
преди 3 години
Харесвам 4 Не харесвам 4
Какво викат - избориизбори избориии
отговор Сигнализирай
239
До 283
преди 3 години
Харесвам 13 Не харесвам 6
Абе бавен Левски и Ботев са смятали България за европейска държава и са искали да сме в Европа, не в умрeлата ти Евразия
отговор Сигнализирай
Новини