BGONAIR Live

Протест на „Възраждане” и „Левицата”, искат оставка на кабинета


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

208
До Не е колегиално
преди 3 години
Харесвам 5 Не харесвам 18
За 90 дни ще съсипят и малкото, което е останало от България. Онзи военния, дето ляга и става с нацистка Украйна, първата му работа е да се прегърне с укронациста Кулеба и да изпрати всичкото българско въоръжение за там. А и си мечтае и за жива сила. Така че, и 9 дни са им много.
отговор Сигнализирай
207
Анонимен
преди 3 години
Харесвам 14 Не харесвам 4
4 години мандат на правителството Денков-Габриел и да закрият изрoжденскитe фaшисти през това време! АМИН!
отговор Сигнализирай
206
Анонимен
преди 3 години
Харесвам 14 Не харесвам 4
Стотина демонстриращи.ДЕНЬГИ НЕТ.
отговор Сигнализирай
205
Анонимен
преди 3 години
Харесвам 14 Не харесвам 5
Време е някоя заблудена руска ракета да гръмне по черноморието и на много лица да им се изясни обстановката. Но да гръмне по някой от възраждане. Не искам да страдат българи.
отговор Сигнализирай
204
Статистик
преди 3 години
Харесвам 5 Не харесвам 13
От както в България не е комунизъм е пълен нужник, който не вярва да си купи очила.
отговор Сигнализирай
203
СССР ЗаВиНаГи
преди 3 години
Харесвам 1 Не харесвам 13
Никога няма да Простим - Предателството на Горбачев!
отговор Сигнализирай
202
ГЪДИ
преди 3 години
Харесвам 5 Не харесвам 11
Май партизанското двишение в България ще се състои отново. Натам отиват нещата.Долу фашистката власт в България!
отговор Сигнализирай
201
Анонимен
преди 3 години
Харесвам 15 Не харесвам 10
На 57 години съм. Около 25 години живях в съветския затвор на бай тошо. Това ЛОШО време на забрани и то в името на ссср няма да позволим да се върне!!! Който иска МИЗЕРИЯ не е оцелил страната!!! Откак България скъса с расия Е СВОБОДНА И ЩАСТЛИВА СТРАНА!
отговор Сигнализирай
200
Айде
преди 3 години
Харесвам 10 Не харесвам 5
Благодарим ви другари, че инвестирате в следващата ми къща!!!!
отговор Сигнализирай
199
Анонимен
преди 3 години
Харесвам 12 Не харесвам 5
Вярно че при Митрофанова освен копейкин бяха и БСП, след инструктажа от села и паланки протестират хората, повеечето ако ги питаш едва ли знаят защо са там. Ефект нула, но ако не друго Митрофанова ще се радва на подобни статии, че парите не са отишли зян.
отговор Сигнализирай
Новини