BGONAIR Live

Протест на „Възраждане” и „Левицата”, искат оставка на кабинета


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

168
До 195
преди 3 години
Харесвам 4 Не харесвам 5
На дали и украинците са си мислели че ще ги сринат със земята .......никой не е застрахован камоли такива безгласни букви като нас ! Газа да ти е проблема Герге ......кратунко празна !
отговор Сигнализирай
167
Анонимен
преди 3 години
Харесвам 11 Не харесвам 5
Еее,костя на мачовете на Лудогорец има повече хора.
отговор Сигнализирай
166
dn
преди 3 години
Харесвам 8 Не харесвам 2
dnes.bg дайте някоя актуална снимка. Ако може отгоре за да се насладим на масовата проява.
отговор Сигнализирай
165
Анонимен
преди 3 години
Харесвам 3 Не харесвам 9
Вън , петата колония от България ! --- ЕвроАтлантиците си отиват... Ура, свободна България.
отговор Сигнализирай
164
Анонимен
преди 3 години
Харесвам 16 Не харесвам 4
Минах от там преди малко. На моята сватба имаше повече хора..
отговор Сигнализирай
163
Анонимен
преди 3 години
Харесвам 14 Не харесвам 5
Опомнете се протестиращите. За 100 лева продавате държавата. Казва се измяна
отговор Сигнализирай
162
Анонимен
преди 3 години
Харесвам 6 Не харесвам 11
Браво. Всички американски доносници с широко отворени бузки обичащи да поемат американското членство и всякакво друго освен че не са Българи, не са и хора. Те са Емили тротинетката и прочие други гнусни п***р**и.
отговор Сигнализирай
161
Анонимен
преди 3 години
Харесвам 0 Не харесвам 2
160
Кольо Фичето
преди 3 години
Харесвам 6 Не харесвам 15
Долу българските фашисти, защитаващи продажното првителство Денков/Гебриел!
отговор Сигнализирай
159
Евро-Атлантик
преди 3 години
Харесвам 4 Не харесвам 13
България е предопределена да е пионка на майка САЩ ! В НАТО сме и като държава членка на алианса сме длъжни по чужда заповед дори да станем пушечно месо срещу Русия в името на алианса ! Нямаме армия и оръжия за да се опълчим на когото и да било ! Просто сме длъжни да умрем за САЩ ако трябва ! Войната НАТО-РУСИЯ изисква жертви ...ние като членка на НАТО може да поемем войната на наша територия , за това и ни разоражиха ! Звяр без зъби и нокти е нищо повече от маастия !
отговор Сигнализирай
Новини