IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec
BGONAIR Live

Александър Каракачанов: ГЕРБ партия ли е?


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

17
doomchant
преди 14 години
Харесвам 20 Не харесвам 3
ГЕРБ разбира се са отвратителна бадна мошеници, но точно тоя гешефтар да вземе да се скрие някъде и да се гръмне вместо да дава оценки. Като кмет участва в една "сделка" със земи край Камбаните в София. Купуват богоизбраните земеделски земи, които съвсем скоро след закупуването им изведнъж някак си влизат в регулация и става възможно да се строи на тях. И тогавашния кмет г-н Каракачанов и той сред тия богоизбрани.
отговор Сигнализирай
16
плюнката
преди 14 години
Харесвам 10 Не харесвам 1
Пък ти не си ли същия бе, господинчо? Благодарение на прокариотни мутанти като теб движението Екогласност изгуби доверието първо на членовете си и после на симпатизантите си. Политически хамелеон такъв, фурнаджийска лопата и ветропоказател си ти. Човек без мнение, но с лични интереси. Пфу!
отговор Сигнализирай
15
Анонимен
преди 14 години
Харесвам 7 Не харесвам 4
Терминал 2 е спасението.
отговор Сигнализирай
14
Stalin111
преди 14 години
Харесвам 8 Не харесвам 7
Прав е опитния политик.ГЕРБ е сбирщина от кариеристи,олигарси и службогонци.Обединени от властта ,но щом партията я загуби ще се разпаднат ,като НДСВ.
отговор Сигнализирай
13
болшевик
преди 14 години
Харесвам 16 Не харесвам 5
Този *** не беше ли доносник на ДС?
отговор Сигнализирай
12
Dino
преди 14 години
Харесвам 9 Не харесвам 5
Много е лошо,Сашо,когато имаш идеи и начин да ги реализираш,а народа не ти вярва,а вярва на популисти,като 'Царя',Борисов и някои други бивши ''държавници''.От тях 20 години слушахме само обещания за по-добър живот и те ги изпълниха,но само за себе си и родата си.Много поздрави на всички Зелени от Зелена Ирландия и успех!
отговор Сигнализирай
11
.
преди 14 години
Харесвам 18 Не харесвам 4
Колкото и да лаят тук гербаджиите,този е прав.ГЕРБ е партя от един човек.Ако той се провали всички дет сега му се слагат ще се отметнат от него и ще идат в друга партя.
отговор Сигнализирай
10
keke25
преди 14 години
Харесвам 15 Не харесвам 7
За тоя гущер само БСП е партия...
отговор Сигнализирай
9
tulski
преди 14 години
Харесвам 16 Не харесвам 2
Този още ли е жив ? Вървеше точно преди 20 години.
отговор Сигнализирай
8
Анонимен
преди 14 години
Харесвам 5 Не харесвам 0
абе куче овчарско какъв трябва да си за да оцелееш(не да си някой) измежду народ,съставен от майстори на гаврата
отговор Сигнализирай
Новини