BGONAIR Live

Вече по-малко хора вярват на Борисов


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

297
мечо до пост 113
преди 15 години
Харесвам 2 Не харесвам 1
И така ще е "...докато с единия крак сме в Правец, а с другия в Брюксел"(цитирам президента Стоянов) Докато все още има живи комунисти и светли спомени от комунизма ще сме сбъркана държава и народ-неудачник.
отговор Сигнализирай
296
Анонимен
преди 15 години
Харесвам 1 Не харесвам 1
За кой предлагаш да гласуваме тогава? Не е като да има голям избор, пък да не се гласува е още по-лошия избор.
отговор Сигнализирай
295
OOOOLE
преди 15 години
Харесвам 3 Не харесвам 5
Борисов, изглежда вече е време да си вземеш за супер съветници Р.овч. или Златев, може и Гоце-догодина ..Ще ти трябват качествени руски агенти- за пътя , по които си поел..КРАДАТ, лъжат, демагогстват ПЕРФЕКТНО..) Да му мислим НОРМАЛНИТЕ , не- руски агенти..)) Млaдите , могат вече да се ЗАМИСЛЯТ за пътя, по който тръгва ПАК нещастна България..ПЪТЯТ към червеното БЛАТО..))
отговор Сигнализирай
294
Президент на РъБъ
преди 15 години
Харесвам 6 Не харесвам 4
какво е ръковдил Бойко бе *** ? напротив - щяха да са разстреляни твоите любимци - на СерГей баща му, Лукановци, Лиловци, Младеновци и цялата червена помия под тях... Никой не иска да разстрелва тъпите баби и дядовци на село дето още гласуват за олигарските в партията ви... *** недоебано...
отговор Сигнализирай
293
123
преди 15 години
Харесвам 4 Не харесвам 5
И аз не съм фен на ББ,въобще не харесвам политиците,но като ще сменяте и това правителство дайте по добра алтернатива.Кои ще дойдат ако няма ББ? СДС,БСП,ДПС,АБВ,РЗС,Атака??? Не,благодаря.Предпочитам тези пред останалите
отговор Сигнализирай
292
Анонимен
преди 15 години
Харесвам 7 Не харесвам 3
Какво може да се очаква от човек, който преди известно време призна, че има 17 - 18 белега от прашка по главата! Едва ли друг българин има и един белег, а какво остава за толкова много. Друг е въпроса, защо му е "стърчала" главата и е била подложена нехайно на "противниковия огън"? Може би е издавала някакъв звук, от който всички са се кефели? Време е да се спретне една операция "прашкаджиите" и да бъдат издирени тия синковци, дето са увредили главата премиерска, та сега трябва да гадаем какво казва, защо го казва, за днес ли се отнася, за вчера ли, за вдругиден ли или незнайно за кога!
отговор Сигнализирай
291
Анонимен
преди 15 години
Харесвам 4 Не харесвам 4
Недей така, защото Кумирът ти Бойко щеше да бъде също сред разстреляните. Бъди по-милостив, все пак.
отговор Сигнализирай
290
DO BOKO
преди 15 години
Харесвам 1 Не харесвам 4
А и защо изобще се занимаваш с ЕС , дефицити и прочие..Я карай направо ..Кажи и кога излизаме от ЕС, кога ставаме благодентсваща страна , като Беларус или Молдова ,КОГА нивото на 'разбираемостта" с Путин ще достигне ТОВА на др.Тошо живков, колко ще ни струват 100-те КВАДРАТНИ КИЛОМЕТРА златна българска земя- която се унищожава за ВСЕКИ газопровод ,кой са най- добрите учители по руски език ,и т.н. Посочи по- краткия път към червеното блато- за радост на "целия" народ- БЕЗ нормалните българи..))
отговор Сигнализирай
289
Анонимен
преди 15 години
Харесвам 5 Не харесвам 1
Абе макар и късно ще ни дойде акъла в главата, ама то си е известно че на бългорина акъла му идва кога *** или когато го бесат Всепак по-добре късно отколкото никога
отговор Сигнализирай
288
Президент на РъБъ
преди 15 години
Харесвам 11 Не харесвам 4
Ах как трябваше през 89-та наистина да се разстрелят всички били на ръководни постове в БКП и сега щяхме да се къпем в мед и масло вместо да мизеруваме... Ама не го направихме и сега ще живеем в най-дебилната държава в Европа... За срамотиите...
отговор Сигнализирай
Новини