BGONAIR Live

ДАНС ли е новото ДС?


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

4
да
преди 15 години
Харесвам 22 Не харесвам 2
Днес, да си доносник , пак е на мода
отговор Сигнализирай
3
svetlio
преди 15 години
Харесвам 28 Не харесвам 2
Като знам че във всяко село е имало по 10 човека от ДС.Почти във всеки блок,във всеки цех в заводите.Било е пропито с агенти.Така че те днес са край нас,но се правят на 2.5
отговор Сигнализирай
2
Rudi
преди 15 години
Харесвам 30 Не харесвам 8
Че то при гербавите освен комунисти и милиционери други има ли?
отговор Сигнализирай
1
Желев
преди 15 години
Харесвам 41 Не харесвам 2
Че какви да са . Те други не допускат в редиците си.Чакайте държавата да тръгне.
отговор Сигнализирай
Новини