BGONAIR Live

И жена на годината в България е... Елена Петрова


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

118
Фелини
преди 15 години
Харесвам 2 Не харесвам 1
Добре,благодаря Ви за изразеното мнение!Дори Ви оцених положително!
отговор Сигнализирай
117
...
преди 15 години
Харесвам 0 Не харесвам 4
е ми направи по-хубав за да го гледаме и да му се радваме или неее гледай си турските серияли
отговор Сигнализирай
116
До Тъпира
преди 15 години
Харесвам 2 Не харесвам 2
Тъпир,тук не обсъждаме художествено-естетическите стойности на съвременното кино,а несъстоятелността на тъпирски номинации!Не измествай темата-Гергано,с псевдоним Тъпир!
отговор Сигнализирай
115
Фелини
преди 15 години
Харесвам 4 Не харесвам 1
Въпрос на избор г-н Тъпир/Тапир/ за всеки случай!Ако ми позволите,ще ви опонирам?!Вярно,че турските сериали са досадни и ще посоча "Листопад"!Но знаете ли г-н Тапир,там има послание,което ние намаханите българи не искаме да видим?!А то е,че с доброта може да се направи много,с човещина трябва да се борим срещу лошото а не с омраза!Прочети г-н Тапир хронологията и виж как всеки обижда,мачка,трови ближния си без ясна визия защо го прави!Аз не виждам такива послания в Стъклен дом!Всъщност това е БГ
отговор Сигнализирай
114
"КРАСИВ"
преди 15 години
Харесвам 10 Не харесвам 1
от мойта жена , по-хубава няма! :)п.п. / гласувайте с пръс на горе да се радва / :)))
отговор Сигнализирай
113
Тъпира
преди 15 години
Харесвам 1 Не харесвам 3
До 117колега виждам, че сте запознат с терминологията. Ще ви помоля като седнете да гледате въпросния сериал да се отпуснете и да гледате БГ киното. Дали е добро или лошо... то си е наше... Е нали се прави нещо => трябва да го уважим малко или много!Предпочитам го пред Глистопад ъъъ Косопад ъъммм нещо си...
отговор Сигнализирай
112
София Лорен
преди 15 години
Харесвам 9 Не харесвам 0
Обявена е за" жена и актриса" от списание ,безивестно и профанизирано!Такива "номинации"до края на годината ще има 568-всеки вестник,сайт,производител на тоалетна хартия и червен пипер ще прави "номинации",така че това е "бебе-новина"със стойността на пакетче ностни кърпички...Излишно е да фаворитизираме посредствеността,колкото и да е аграрно "невинна"!
отговор Сигнализирай
111
БОГДАНОВ
преди 15 години
Харесвам 3 Не харесвам 4
БРАВО НАПЪЛНО ЗАСЛУЖЕНО!!!
отговор Сигнализирай
110
Фелини
преди 15 години
Харесвам 2 Не харесвам 2
Че е обявена за "Жена на годината"!Все пак е дама,не бива да стигаме до крайности!Просто изписах мнение за филма в който участва!Обръщам внимание и на колегите в сайта да не изписват нецензурни и обидни думи по адрес на г-жа Петрова!
отговор Сигнализирай
109
София Лорен
преди 15 години
Харесвам 3 Не харесвам 0
И прего,какво точно честитиш на госпожата?Че се е плацикала в "бозата"ли?
отговор Сигнализирай
Новини