BGONAIR Live

И жена на годината в България е... Елена Петрова


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

98
До Мари
преди 15 години
Харесвам 2 Не харесвам 0
Не е по-зле от Забранената любоФ,ТОЙ НАИСТИНА трябва да се забрани...В него се мота идругата номинирана-Янка Маринова...тя си играе все себе си -руса и ***!
отговор Сигнализирай
97
Диди
преди 15 години
Харесвам 0 Не харесвам 0
е Бонго прав си до някъде ,но те са герой -измамници
отговор Сигнализирай
96
gergana
преди 15 години
Харесвам 2 Не харесвам 2
zloba , zloba i tova e....tova go mojem nai - mnogo.kakvo vi e napravila jenata be?edno spisanie ia e izbralo za aktrisa na godinata. ne sa razdavani oskari. i zachto ne?igrae v nai- gledania bg serial.krasiva e, i ima izlachvane.stiga s zlobnite i haplivi komentari , iavno majkata polovina ot pluechtite mogat da imat takava jena samo na san , a pak jenskata takava , e izpalnena s zavist po vanchnostta na elena.emi zlobeite na neia edva li i puka...
отговор Сигнализирай
95
Мари
преди 15 години
Харесвам 6 Не харесвам 3
това филм ли е тая не може да играе,той е по зле и от дързост и простота,една актриса не видях само едни к..ви тия младите не ги знам и не ги коментирам
отговор Сигнализирай
94
Бонго
преди 15 години
Харесвам 6 Не харесвам 0
Вярно подсети някой по-долу за Калина Илиева. Тя и Алексей Петров са мъж и жена на годината, не някакви актьори и спортисти.
отговор Сигнализирай
93
Диди
преди 15 години
Харесвам 9 Не харесвам 0
кви са тия глупави номинации,има жени с по 2 деца където работят за смешни пари и си гледат децата и те са жени ,а не някъкви маймуни и не знам кой ги оценява ,да не е платил гърка или поредния богат любовник ,жени на годината са всички който се борят със мизерията и си гледат семейстната,а не тия дето се показват непрекъснато и уж играят за каузи и в някакви съпунки
отговор Сигнализирай
92
Анонимен
преди 15 години
Харесвам 19 Не харесвам 1
Интересно как някой си е присвоил правото да определя "мис-ки","мъж и жена на годината" и други там разни?!?... Да не би да са правили Народен референдум,че да е спечелило гласовете на България това Ленче? Тези държанки толкова се самозабравиха и се взеха на сериозно,че будят у хората повече съжаление отколкото завист или злоба... Да е жива и здрава,но за мен жената на всичките минали и бъдещи години си е моята жена! В моята класация Ленчето и такива като нея никога не могат да се класират :)
отговор Сигнализирай
91
ПРИЗ
преди 15 години
Харесвам 16 Не харесвам 0
Ама какъв приз съм аз!На едно мижаво списание,дето се продава винаги с подарък-я чанта,я ***,я сутиен...,че иначе огромният му тираж от 100 броя-няма продаване!!!
отговор Сигнализирай
90
?
преди 15 години
Харесвам 7 Не харесвам 0
Айде пак държавата виновна!Някакво си списание GRAZIA обявило някоя си за нещо и пак държавата била скапана!Това е като вица: "А вие защо биете ***?"Съветвам те да отидеш на психолог, защото крайния негативизъм вреди на здравето! Ще си докараш някоя болест бе човек!А след психолога отиди в някоя библиотека/не в интернет/ и прочети нещо на тема-"Що е държава, социум, гражаданин"
отговор Сигнализирай
89
ЛАФ ОЛАФ ПИЛАФ
преди 15 години
Харесвам 6 Не харесвам 4
защо да няма и папконосец на годината?кой изнесе най много папки? Цецо! Кой си накупи най много апартаменти за една папка? Цецо! Кой арестужа най-много и се изказа най-много за най-големият октопод, за оньо с едното пипало? Цецо!Заради това че лъже, маже и кр'адне дорде папки носи- най-много наградата за папконосец на годината се полага на Бременната с Тумора, дуарката измежду сите дуарки, консополката и катърцифката а така също и мулесвирката , баш ЛАФ ОЛАФ ПИЛАФ ханъмата Калина Маликна Боровинка Илиева Килиева Занданова!Цецо треа да лъжеш повеке от Калинките иначе цел живот сао Папки ще разнасяш за срам и позор на татко си...
отговор Сигнализирай
Новини