BGONAIR Live

И жена на годината в България е... Елена Петрова


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

88
hmm
преди 15 години
Харесвам 3 Не харесвам 0
a niakoi predi tva ili sled tova razbra li koi ia izbira i koi glasuva za tozi prizzzzz
отговор Сигнализирай
87
Анонимен
преди 15 години
Харесвам 4 Не харесвам 1
Хвани едната, удари другата.
отговор Сигнализирай
86
Мъж
преди 15 години
Харесвам 12 Не харесвам 5
Селско дете,обичливо...!Нулево актьорско присъствие,ако не е Ламбо да и подава репликите..само ще подсмърча на екрана!Че и "жена",боже,боже...Тя се незнае в тиквите ли е или в кратуните..Не подценявайте БЪЛГАРСКИТЕ АКТРИСИ с тази несретница!Ако на някой загорял му се изправят гащите от кравешки поглед-това е друга тема....
отговор Сигнализирай
85
zz
преди 15 години
Харесвам 3 Не харесвам 3
добре я предложи коя актриса (защото приза който взема тя е в категория актриса на годината ) за тази 1г претърпя такъв поврат в кариерата си.все пак беше се поизоставила като актриса.аман от вечно злобни и ощетени хорица.не че я харесвам ,не гледам стъклен дом но ми писна от ей такива хора като теб вечно озлобени и недоволни от всичко
отговор Сигнализирай
84
ае
преди 15 години
Харесвам 29 Не харесвам 8
тая пък какво е направила за България, че е станала жена на годината, освен да си показва *** и да си оставя слюнката по който свари? к..венска държава сме и това е.
отговор Сигнализирай
83
Анонимен
преди 15 години
Харесвам 14 Не харесвам 2
Гъзост и Грознота епизод 1001
отговор Сигнализирай
82
Анонимен
преди 15 години
Харесвам 11 Не харесвам 2
За6т пък жена на годината?????Защото играе *** на сина и уж жена на бащата.Женствено наистина-Гързост и красота
отговор Сигнализирай
81
ined
преди 15 години
Харесвам 9 Не харесвам 2
В раздел "Политици" безспорна победителка е Цецка Цачева - "мис Парламентарен Сексапил".В супер тежката категория - Искра Фидосова.
отговор Сигнализирай
80
к
преди 15 години
Харесвам 18 Не харесвам 11
Заслужавала, не заслужавала номинация и награда, такава била, онакава била... Само че, докато я плюете, жената работи за името си и си върши добре работата( в противен случай не биха я търсили за роли и отдавна щеше да е история).Всеки може да говори, но малцина умеят да живеят истински. Елена Петрова ЖИВЕЕ, докато някои избиват комплекси на неин гръб. Ако е толкова незаслужаваща внимание, защо си правите труда да я обсъждате?Нека 2011г е още по-успешна,плодотворна и щастлива за нея! Успех!
отговор Сигнализирай
79
съвет
преди 15 години
Харесвам 7 Не харесвам 9
Ха има да мечтаете за такава жена ***.Я подобре си пазете ваште грозотии,че каквито сте безпарковци да не останете и без тях.
отговор Сигнализирай
Новини