BGONAIR Live

Българите живеят по-зле, отколкото произвеждат


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

33
стефанова
преди 13 години
Харесвам 32 Не харесвам 1
Абе защо все ние българите сме прецакани????? Работим много повече отколкото получаваме, а често работим без да получаваме с месеци заплати!
отговор Сигнализирай
32
до 30
преди 13 години
Харесвам 10 Не харесвам 0
Хайде, да не ставаме по-големи католици от Папата,а?
отговор Сигнализирай
31
банкеръ
преди 13 години
Харесвам 15 Не харесвам 0
Мдааа като почнем да отпускаме кредити на ромите и те като вземат да ги връщат ехеее.Направо да обмислят построяване на резервати без валута направо с натурална размяна.Така хем ще сме екзотично място и ще развием нов спорт отстрел на ***.Така или иначе цели региони са гета ако се заградят и им се спре токът и водата болестите ще си свършат работата.Даже *** не издържат без приемник.Като се изчерпят ресурсите или ще станат хора или ще се преместят второто е по вероятно.
отговор Сигнализирай
30
блонди
преди 13 години
Харесвам 14 Не харесвам 1
Не можах, да ви разбера заглавието
отговор Сигнализирай
29
Анонимен
преди 13 години
Харесвам 13 Не харесвам 2
ЦВЕТА НА КОЖАТА НЕ ОПРЕДЕЛЯ ЕТНОСА!Точно така. Аз колко *** - норвежци съм срещал...... Чистокръвни. От векове са там.
отговор Сигнализирай
28
...
преди 13 години
Харесвам 11 Не харесвам 11
Цветът е без значение, от значение и наличието на акъл, но тези, на които такъв липсва, се хващат за цветовете, че е по- лесно- цвета на кожата, цвета на партията и други цветове.Кел файда от "бели" ленивци и тъпънари!
отговор Сигнализирай
27
Цацо
преди 13 години
Харесвам 15 Не харесвам 0
Що за тъпо заглавие ? В днес.бг *** ли почнахте да наемате ? Резнаха ли ви заплатките пак ? А?
отговор Сигнализирай
26
Анонимен
преди 13 години
Харесвам 4 Не харесвам 0
blagodarenie na parazitite koito ni zaobikaliat .
отговор Сигнализирай
25
Анонимен
преди 13 години
Харесвам 10 Не харесвам 5
До МНОГО ЧЕРНИ: Ами какви да са-цяла зима по солариуми,лятото на плажа! Едно време дамите са ходели с чадърчета,за да са бели,тоест красиви,тези сега се правят на ***!? Обърка се света-сега всичко обратно и сбъркано се натрапва като еталон. Справка-другата "новина" за бисексуалните...
отговор Сигнализирай
24
Го0о
преди 13 години
Харесвам 14 Не харесвам 6
До ЧИНГЕНЕ САЛИПрез много тежки моменти е преминала България братко, и това ще преживеем и превъзмогнем... а ти се пукай от яд че си чужд сред свой...
отговор Сигнализирай
Новини