IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec Megavselena.bg
BGONAIR Live

Със сълзи на очи на протест срещу високите сметки за ток


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

198
Един от вас
преди 12 години
Харесвам 25 Не харесвам 2
Абе хора,не ви е скъп тока ами заплатите ви са супер малки.Излезте и стачкувайте за повишаване на доходите.Тока е ясно,че по евтин няма да стане.
отговор Сигнализирай
197
Габровец
преди 12 години
Харесвам 17 Не харесвам 2
Е-Р-Петата трябва да се национализират и да се върнат в състава на НЕК , както беше преди тяхното създаване и вклинване в сметките на потребителите. Всеки посреднически субект ще ни вдига сметките и изпива кръвта. По отношение на зелената енергия, по добре фирмите на управляващите да изнасят нея на 28 ст на които ни я изкупуват, а ние бедните българи да си ползваме традиционните за икономиката източници АЕЦ, ТЕЦ и ВЕЦ на по-малко от10 ст за киловат.
отговор Сигнализирай
196
анонимен
преди 12 години
Харесвам 26 Не харесвам 1
няма значение кой какво ти говори..и се опитва да ти втълпи българино..например като управляващите..те те искат да си послушен..да не протестираш против никого и нищо..да си плащаш колкото ти кажат..да получаваш колкото ти даде работодателя ти...ти не осъзнаваш когато се вдигнеш на бунт колко си силен..така както се вдигна на бунт за завишените сметки..утре ще се вдигнеш на бунт и срещу работодателя си..за това че не ти заплаща достойно труда ти..и повярвай..ще те чуе! СЪБУДИ СЕ БЪЛГАРИНО!
отговор Сигнализирай
195
агент Буда
преди 12 години
Харесвам 10 Не харесвам 1
Важното е лентички да се режат!
отговор Сигнализирай
194
Анонимен
преди 12 години
Харесвам 6 Не харесвам 20
А защо досега никой не показа нереално висока сметка за ток?
отговор Сигнализирай
193
мо
преди 12 години
Харесвам 14 Не харесвам 1
какви обществени поръчки го гонят Д.Д. ???? Какв общо имат обществените поръчки със двойните сметки за ток не ми е ясно
отговор Сигнализирай
192
Анонимен
преди 12 години
Харесвам 8 Не харесвам 8
Да, но тези зелени киловати ни спасяват от АЕЦ. Получаваме чиста енергия, вместо да подлагаме на риск бъдещето на децата си.
отговор Сигнализирай
191
Анонимен
преди 12 години
Харесвам 6 Не харесвам 8
И какво лошо има "зелените" мегавати да са повече?
отговор Сигнализирай
190
pogled ot visoko
преди 12 години
Харесвам 3 Не харесвам 3
za45god. BULGARIA CAFTESHE> VECHE MINAHA POLOVINATA ot TIAH/23/ v DEMO KRACIA i BG E JESTOKO RANENA. TAPACI NAVSIAKATE, MIZERIA, MRAAAAAAAAK i STUD.KOGA SHTE SE GRADI , H O R A , s KOGO ? TARPITE LI OSHTE?
отговор Сигнализирай
189
Анонимен
преди 12 години
Харесвам 11 Не харесвам 1
ха ха ха...бай Тъпчо пак ви тръшна всички на земята :)))
отговор Сигнализирай
Новини