BGONAIR Live

Горящи сметки и "Мутрата - в затвора"


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

136
Анонимен
преди 13 години
Харесвам 1 Не харесвам 1
Има нена-бани - Полща , Литва .Естония ,Латвия - там *** финтове не вървят.
отговор Сигнализирай
135
Анонимен
преди 13 години
Харесвам 7 Не харесвам 4
До Анонимен 234 Евтиния ток свърши 1989 година. Вече всичко е с пари, а пАри нЕма - действай!
отговор Сигнализирай
134
Анонимен
преди 13 години
Харесвам 8 Не харесвам 4
До 23 години От тези 23 години -12 години и Бойко е във властта - все на висши ръководни постове! Аре у лево!
отговор Сигнализирай
133
Анонимен
преди 13 години
Харесвам 3 Не харесвам 2
До АнонименVseki iska evtono. Nqma takova nesto. Vsichko ima cena. Ako ne ti dopada ne polzvai tok.Qsno li ti plitkoumnik?
отговор Сигнализирай
132
Анонимен
преди 13 години
Харесвам 5 Не харесвам 5
До Анонимен 223 Ами.... който си играе с огъня рано или късно се пари. Не може да "напляскваш руснаците" - това и Хитлер, и Чърчил, и Рейгън, и Буш-старши не са си позволявали да го кажат, че и да се пробват да правят нещо по въпроса. Бил се опълчил Бойко на Русия.... всеки може да се опълчи на Русия, ама никой все още не е останал не*бан след това!
отговор Сигнализирай
131
23 години
преди 13 години
Харесвам 7 Не харесвам 6
23 години БСП и ДПС - 23 години МИЗЕРИЯ. Когато са на власт крадат, когато не са - винаги бойкотират. Но целта им е винаги да сме в мизерия. Защото ако сме в мизерия-парите текат към тях, ако пък хората се замогнат - загиват.
отговор Сигнализирай
130
Анонимен
преди 13 години
Харесвам 3 Не харесвам 3
Токът не е поскъпнал със 100 % за един месец, нито за година. А сметките на всички ни са двойни през този месец, двойни спрямо предния месец, двойни и спрямо миналия януари. Какво става?
отговор Сигнализирай
129
анонимен
преди 13 години
Харесвам 8 Не харесвам 8
Мастиите, свърши ли протеста? За колко се продадохте на БСП? Много добре ви разбирам, но бонус за изпълнен план Столетницата не дава.Ще ви клатят доживот за една червена значка
отговор Сигнализирай
128
Всичко е спокойно
преди 13 години
Харесвам 2 Не харесвам 4
Стига писахте като гламави по форумите. Хората се разотидоха, няма вече протести
отговор Сигнализирай
127
Анонимен
преди 13 години
Харесвам 1 Не харесвам 2
Коментариите в 4ужбина:АЕЦ-БЕЛЕНЕ - там е заровено ку4ето.Сметките за ток са "ловлья на живца".Играят си с бедноста на народа .
отговор Сигнализирай
Новини