BGONAIR Live

Горящи сметки и "Мутрата - в затвора"


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

16
м*ма ви мързелива
преди 13 години
Харесвам 3 Не харесвам 11
хайде у лево бе, селяни! да не сме швейцария за да имаме неограничени ресурси... ОПЛАКВАТЕ СЕ ЧЕ *** НЕ СИ ПЛАЩАЛИ ТОКА А ВИЕ КАКВО ПРАВИТЕ?! като няма от къде да се вземат нещата какво правим - който и политик да дойде - няма как да направи алхимия за злато и магия за неограничени ресурсиняма значение Станишев или Бойко... седнете си на мързеливите *** и работете!!
отговор Сигнализирай
15
ЦЕНЗУРА
преди 13 години
Харесвам 4 Не харесвам 9
БСП МАНИПУЛИРАТ ХОРАТА ЧРЕЗ ЕНЕРГО ПРОТЕСТИТЕ ЗАЩОТО ИСКАТ КОМИСИОННИ ЗА АЕЦ, ТАКА СМЕТКИТЕ ЩЕ СА ОЩЕ ПО-ГОЛЕМИ И В ТЕХНИТЕ ДЖОБОВЕ НАЙ-ВЕЧЕ
отговор Сигнализирай
14
???
преди 13 години
Харесвам 4 Не харесвам 13
Политиците се отдръпнаха.Останахте сами.И ся кво?
отговор Сигнализирай
13
Dilinger
преди 13 години
Харесвам 7 Не харесвам 1
Осма снимка изчерпва темата...
отговор Сигнализирай
12
Гост
преди 13 години
Харесвам 14 Не харесвам 0
МУТРИТЕ, КОИТО ОРГАНИЗИРАХА БАНДИ , КОИТО ДА ПОДСТРЕКАВАТ НАСИЛИЕ И БЕЗРЕДИЦИ - НЕЗАБАВНО В ЗАТВОРА.
отговор Сигнализирай
11
ЦЕНЗУРА
преди 13 години
Харесвам 1 Не харесвам 7
@19БСП-АРСКИ ДРЪВНИКО НА 101 ГОДИНИ, КО РЕЧИ?
отговор Сигнализирай
10
ЦЕНЗУРА
преди 13 години
Харесвам 4 Не харесвам 7
БСП НЕ ИСКАТ ИЗБОРИ И ГЛАСОПОДАВАТЕЛИ, ТЕ ИСКАТ АВТОМАТИЧНО ДА СЕ ВЪРНАТ НА ВЛАСТ, ДА ЗАБРАНЯТ СВОБОДНО ИЗКАЗВАНЕ НА МНЕНИЕ
отговор Сигнализирай
9
ЦЕНЗУРА
преди 13 години
Харесвам 3 Не харесвам 18
БСП ИСКАТ ДА ВЪРНАТ НАРОДНАТА МИЛИЦИЯ И ДА ОБЕЗМИСЛЯТ ВСИЧКИ ПАРТИИ ОСВЕН СЕБЕ СИ, БСП
отговор Сигнализирай
8
Анонимен
преди 13 години
Харесвам 9 Не харесвам 14
хайде у лево бе, селяни! да не сме швейцария за да имаме неограничени ресурси... ОПЛАКВАТЕ СЕ ЧЕ *** НЕ СИ ПЛАЩАЛИ ТОКА А ВИЕ КАКВО ПРАВИТЕ?! като няма от къде да се вземат нещата какво правим - който и политик да дойде - няма как да направи алхимия за злато и магия за неограничени ресурсиняма значение Станишев или Бойко... седнете си на мързеливите *** и работете!!
отговор Сигнализирай
7
БЪЛГАРИЯ
преди 13 години
Харесвам 33 Не харесвам 3
България над всичко !!!България я имаше преди Бойко ще я има и след Бойко ,България над всичко!!!Постната пица на Дянков и Тежката артилерия на здравеопазването му изядоха главата !!!Не цените са виновни ..........4 години нито лев за пенсии ,нито лев за майките с деца ,погубиха малкия и среден бизнес ,искаш си ДДС веднага НАП ,искаш лиценз за търговия ДАНС ,Трябва да има по високи Доходи ,а не да ми разправя че БЪЛГАРИНА е мързелив ,България над всичко !!!1300години е оцелялаБЪЛГАРИЯ
отговор Сигнализирай
Новини