IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec Megavselena.bg
BGONAIR Live

Борисов поиска прошка - и от Господ, и от народа!


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

536
Коко
преди 13 години
Харесвам 8 Не харесвам 3
И да иска прошка и да не иска не му прощавам
отговор Сигнализирай
535
Освиркаха и ругаха Б
преди 13 години
Харесвам 12 Не харесвам 3
След като Бойко Борисов влезе в двора на училището младежите скандираха "защо бягаш" и "защо го пазите, той е бивш" към полицаите, които затвориха оградата на училището. На плакатите, с които бе посрещнат бившият вече министър-председател на държавата пише още: "Над 40% от младите хора са безработни", "Кой назначи Митко Каратиста в ЧЕЗ със заплата от 35 хиляди", "Бойко, защо избяга без да ни решиш проблемите", "Буда, къде са ни парите", "Какво стана с Мишо Бирата?".Бойко Борисов избяга и на излизане без да спре, а хората продължаваха да скандират: "Къде бягаш, мутра такава?!", друг пък каза:
отговор Сигнализирай
534
дедо Васко
преди 13 години
Харесвам 7 Не харесвам 1
Пак се УЛИСА в нищоговорене.
отговор Сигнализирай
533
7
преди 13 години
Харесвам 4 Не харесвам 1
Защо не помислим не само за Боко. Ами и за ***. ГАН4В. КОКАЛА.ВИС2.4ерепа и вси4ки знаини и незнаини грабители на тази ТЕРЕТОРИЯ БГ
отговор Сигнализирай
532
Блааа
преди 13 години
Харесвам 8 Не харесвам 3
Прощавам ти...Бъзик уеееее.
отговор Сигнализирай
531
До Борисов
преди 13 години
Харесвам 16 Не харесвам 4
Бокич, аз лично мога да ти простя!Но незнам как ще ти простят те 500 000 българи, които остави без работа, нито пък жертвите на здравната ти реформа които не успяха да намерят лекарска помощ навреме, заради затворените десетки болници!Поискай прошка и от роднините на самозапалилите се и се опитай да им обясниш откъде имаш един милиард евро, докато те нямат пари да посрещнат битовите си сметки!!Но най-вече поискай Прошка от Господ, защото не е по силите на всички хора да го направят!
отговор Сигнализирай
530
БоСимеонов
преди 13 години
Харесвам 9 Не харесвам 4
До СТРАНДЖАТА Я млъкни. Ти в коя година живееш? 1944 ли? Аман от лош матрял и промити мозъци.
отговор Сигнализирай
529
7
преди 13 години
Харесвам 6 Не харесвам 2
Свети" Трима лъжци-безсребърници" отишли да си вземат опрощението,дето го купили с 600 000 лева!
отговор Сигнализирай
528
Анонимен
преди 13 години
Харесвам 12 Не харесвам 1
Пожелавам му на това нещо/ не искам да му споменавам дори името!/ да получи това,което е причинил на другите и то десеторно! Той си знае хубаво ли е или не.
отговор Сигнализирай
527
До 615
преди 13 години
Харесвам 8 Не харесвам 2
"Поразиите направени от БСП не могат да се оправят поне 20 години...."Могат, могат да се оправят. Нали затова има съд - ако си откраднал, отиваш в затвора. В този ред на мисли - колко правителства на ГЕРБ трябва да минат, за да се потърси някаква отговорност от Тройната коалиция. Щом за 4г. не успяха да намерят нито една улика - нито за АЕЦ Белене, нито за Цанков камък, нито за заменките на гори - все неща от времето на Тройната коалиция.
отговор Сигнализирай
Новини