BGONAIR Live

Към Фандъкова за прайда: Забранете или подкрепете!


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

41
mgs
преди 10 години
Харесвам 12 Не харесвам 3
До Анонимен 53 и 54Аз съм нормален - хетеро-сексуален баща на две деца...И мога да пиша на български, а също така знам кога да използвам малки и големи букви...Пробвай, не боли...
отговор Сигнализирай
40
родител
преди 10 години
Харесвам 10 Не харесвам 14
До АнонименДа, родител съм. И това не се възпитава. Децата се раждат такива. Дано усетите това и вие, пак казвам, злобата се лекува с опит!
отговор Сигнализирай
39
Анонимен
преди 10 години
Харесвам 25 Не харесвам 4
Партия ДЕОС....мале ,мале има ли регистрация в съда тази партия бе -и какъв им е устава ?Дайте да направим един митинг на хетеросексуалните под наслов -стига хетерофобия ,бъди нормален!!!!Обаче няма да е полтикоректно и Фандъчката ще каже ,че това са излишни демонстрации-друго е прайдчето да го поведе посланика на САЩ с интимната си мустаката дружка!!!!
отговор Сигнализирай
38
Анонимен
преди 10 години
Харесвам 23 Не харесвам 7
Тези утaйки са стигнали дъното, но продължават да копаят. Надяват се да повлекат още хора в падението си, за тяхно лично успокоение. За тяхна скръб трябва да им съобщя новината, че Бог има. И ще си платят. За всичко.
отговор Сигнализирай
37
родител
преди 10 години
Харесвам 10 Не харесвам 30
Дано Бог ви върне тъпкано злобата! Да изпитате да имате такова дете!
отговор Сигнализирай
36
Анонимен
преди 10 години
Харесвам 28 Не харесвам 8
Интересно ,интересно забраняваме Луков марш ,обаче на гей парада сме най отпред интересни приоритети имаме :D
отговор Сигнализирай
35
Анонимен
преди 10 години
Харесвам 34 Не харесвам 3
На 18-ти юни Православната църква отбелязва Задушница. Не мисля, че датата е особено подходяща за ществие.. да не кажа, че отива доста отвъд взаимното уважение, обществени норми и морал..
отговор Сигнализирай
34
До 55
преди 10 години
Харесвам 3 Не харесвам 12
Абе, незнам каква е причината, и не ми пука каква е. Но е странно да се определя като болест. Утре ще се обадиш на началника ти да му кажеш, че няма да отидеш на работа, защото ти е лошо и се чувстваш малко гей. Е, най-малко странно звучи. Най-вероятно нещо се е объркало при зачеването с ембриона.
отговор Сигнализирай
33
Анонимен
преди 10 години
Харесвам 17 Не харесвам 4
Огън, жупел и сяра в огненото езеро за вас пpoклeти!
отговор Сигнализирай
32
123
преди 10 години
Харесвам 16 Не харесвам 7
Бъди различен, бъди хетеросексуален!
отговор Сигнализирай
Новини