IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec Megavselena.bg
BGONAIR Live

НЦИОМ: 1/5 не одобряват ГЕРБ; Цветанов - любимец на българите


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

130
Дидка
преди 15 години
Харесвам 28 Не харесвам 3
Ясно, Б.Б. насрахсе отвсякаде, сега ни пробутват Цветанов ! Герб - гроба за България !
отговор Сигнализирай
129
Анонимен
преди 15 години
Харесвам 8 Не харесвам 20
освен Герб няма др. партия. ако някой мисли, че бсп могат пак да властват - да иде на лекар.
отговор Сигнализирай
128
Иво
преди 15 години
Харесвам 3 Не харесвам 12
Човека си върши работата.
отговор Сигнализирай
127
Свиреп
преди 15 години
Харесвам 30 Не харесвам 1
`Българския народ е малък, но колосално ***`.- да не съм ви чул да се оплаквате вече, овце затрити. Заслужавате си всяка секунда от скапания живот !
отговор Сигнализирай
126
олигофрен
преди 15 години
Харесвам 27 Не харесвам 0
92% от населението признава, че живее бедно, а останалите 8% ли подкрепят герб? Че тогава подкрепата за герб е тези 8%, какви 80% си измислят. Просто това е истината.
отговор Сигнализирай
125
Балъков
преди 15 години
Харесвам 5 Не харесвам 18
ако не е Герб, щяхме да се върнем ОЩЕ 50 г. с бсп.... ха 2 назад, ха 1 напред...
отговор Сигнализирай
124
стъкмистика
преди 15 години
Харесвам 23 Не харесвам 0
Обърнете внимание на това изречение:"Въпреки известното разочарование от управлението на ГЕРБ, което заявяват около една пета от симпатизантите на партията"Статията определено е написана манипулативно и цели да разцириква *** с компютри из форумите.Ако приемем,че всички гласували за ГЕРБ са симпатизанти на партията ГЕРБ това означава,че 1/5 са се осъзнали какво са си избрали!
отговор Сигнализирай
123
Анонимен
преди 15 години
Харесвам 1 Не харесвам 12
ГЕРБ - 35% БСП - 12%ДПС 7%"Атака" 4% Синята коалиция 3.3%
отговор Сигнализирай
122
Балъков
преди 15 години
Харесвам 2 Не харесвам 16
изборът е ясен. всеки нормален ще гласува по неволю за Герб, за да избегне бсп, Атака и др. катаклизми...без-партиенне- глсуващ
отговор Сигнализирай
121
Спонги
преди 15 години
Харесвам 21 Не харесвам 0
"Надежди към управлението на ГЕРБ по-често от останалите имат хората на възраст до 50 години, жителите на големите градове, образованите и заможните българи, както и избирателите, които не принадлежат към левия политическия спектър."Аз съм от София, образован съм и мисля, че съм заможен. Около 50 г съм и не съм от левия сектор в пряк и преносен смисъл.Не харесвам ГЕРБ от самото начало. Моите приятели и познати също.Не вдигам телефона на непознати.Повечето хора също. НЦИОМ кого интервюират?
отговор Сигнализирай
Новини